metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
cynik ~cynik (Gość)21.12.2014 08:50

Akcja się odbyła. Notatka napisana. Można odetchnąć.Statystyka poszła wyżej...Wszyscy zadowleni. Nielaty ,małolaty znudzone ,zostawione same na dwa tygodnie będą nadal szwendać się tak się szwendały... Jak widać nadmiar wolnego czasu w polskim szkolnictwie nie nie służy nikomu.

82


pan od matematyki ~pan od matematyki (Gość)21.12.2014 10:11

Rodzicom należy się nagroda!

61


kriss ~kriss (Gość)21.12.2014 10:31

nie trzeba robić akcji żeby wiedzieć gdzie jest największa ćpalnia w Piotrkowie... wystarczy przejść się kolo planety na słowackiego i spojrzeć w gore na schody....tam jest masakra!!!

80


system=fail ~system=fail (Gość)21.12.2014 11:28

super, bo własnie od 15 zaczyna się prawdziwe życie nieletnich. gratuluje policji że szukali dilerów w biały dzień, by uzupełnić sobie statystyki. kolejny dowód na to że nasz system jest cudowny, Bóg powinien być z nas dumny i nie niszczyć naszej wspaniałej cywilizacji by po niej natchnąć serca przywódców tej ziemii by oddali władzę BESTII - fałszywemu wybawcy (apokalipsa Jana 17:17)

41


zc ~zc (Gość)21.12.2014 12:15

"cynik" napisał(a):

akcja super oby czesciej, oj cynik nie masz pojecia

52


Aleksandra ~Aleksandra (Gość)21.12.2014 13:21

Może policja i straż miejska powinna w końcu zgarnąć wagarowiczów z Focusa. Jestem pracownikiem C.H. i dziwi mnie, że nikt się jeszcze tym nie zajął. W godzinach zajęć szkolnych w KFC zawsze jest bardzo duża młodzieży szkolnej

100


janusz ~janusz (Gość)21.12.2014 14:26

"cynik" napisał(a):

skoro tak narzekasz to powiedz jak Policja powinna działać...

23


his. ~his. (Gość)21.12.2014 17:34

Chociaż janusz zwracał się nie do mnie ,ale mogę coś nie coś policji i straży miejskiej podpowidzieć. Park Poniatowskiego. W dniach "urzędowania" szkół grupki młodzieży z gimnazjum i pobliskiego zespołu szkół przed pójściem na i po zajęciach głośno "dyskutują" popierająć swoje wypowiedzi wylgaryzami /trzeba przyznać bardzo wymyślnymi/ papierosy norma...czasami coś mocniejszego. Interwenacja policji polega na ...przejechaniu radiowozem przez park. Nawet im się tyłka nie chce wysadzić z samochodu. Nie chce się rozpisaywać żeby nie nudzić.

90


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)21.12.2014 17:47

Cytuję:
Stróże prawa sprawdzili miejsca, w których najczęściej gromadzą się nieletni i mogą stać się sprawcami lub ofiarami przestępstwa lub wykroczenia.


Cholercia, opis jakby o szkoły chodziło. ;)

Cytuję:
Akcja "NIELAT" ma również za zadanie ujawnianie i reagowanie na sytuacje żebractwa i prostytuowania się nieletnich


Nie wiem, jak żebractwo, ale prostytucja podnosi PKB, a to jest podobno dobre dla kraju! ;)

Cytuję:
Podczas akcji policjanci ujawnili 5 osób nieletnich zagrożonych demoralizacją


Uwielbiam takie sformułowania. One tak wiele "wyjaśniają"! ;)

Cytuję:
W wyniku akcji 1 osoba została doprowadzona do Izby Dziecka w Łodzi


Ładny kawałek drogi. Na pewno odczuli to w nogach. :)

"cynik" napisał(a):
Akcja się odbyła. Notatka napisana. Można odetchnąć.Statystyka poszła wyżej...


O to chodzi. Moc atrakcji "od akcji do akcji".
Tak, wiem, czepiam się...

43


jadzia ~jadzia (Gość)22.12.2014 11:52

na ul Konarskiego

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat