metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~PT ~~PT (Gość)26.02.2015 05:54

Ale czy obecnie nie jest zamknięte więcej boksów niż w 2009roku?

131


lucjan ~lucjan (Gość)26.02.2015 07:10

a pamiętacie jak na miejscu obecnego focusa na "balcerku" handlowali tak zwani "ruscy"? A obok stał dom rolnika :)

190


Weronika ~Weronika (Gość)26.02.2015 07:40

Naprawdę Focus to powód do dumy? Ja pierwszycraz w życiu obserwuję klęskę galerii handlowej, bo w innych miastach sklepy pojawiają się jeden za drugim, wręcz walczą o powierzchnię, a tu? Gówniane Altero powiększyło powierzchnię, reszta jakoś przędzię, a pozostali zwiewają gdzie pieprz rośnie. Często słyszę, ze to dlatego, ze ceny są zbyt wysokie (za lokale)... W takim razie, życzę nabrania rozumu temu, kto tym dowodzi, bo inaczej będzie ludziom wejdzie w krew jeżdżenie do łódzkich sieciówek (Bershka, Pull and Bear, Zara - uwielbiane przez tłumy) i wtedy Focusowi nie pomogą nawet weekendowe akcje promocyjne, bo i tak każdy będzie wolał jechac do innego miasta. Ponadto, nazywanie Starego Aresztu galerią handlową jest śmieszne... A co tam niby jest poza pustką i Biedronką??? Lepiej było zostawić ten budynek do zwiedzania!

110


sklave sklaveranga26.02.2015 08:05

To dobrze że jeszcze markety, galerie budują. Znaczy się jeszcze jest szansa na ratunek regionu. No bo kiedy markety zaczną likwidować to już nie będzie czego ratować.
Więcej na http://sklave.manifo.com/aktualnosci

31


PajCzi ~PajCzi (Gość)26.02.2015 08:11

Pochwalić? Nie ma się czym chwalić. W żaden sposób nas ta galeria nie wzbogaciła - jedynie odebrała miejsce pracy wielu prywatnym firmom a przyciągnęła do nas marki, na które większość piotrkowian nie może sobie tak na prawdę pozwolić. I to ma być jakiś postęp? Proszę Państwa - postęp po trupach naszej lokalnej gospodarki.

141


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)26.02.2015 08:56

Z Focusem to tak samo jak z naszym rzadem i tylko podatki podnosza a efekt jest wlasnie odwrotny do zamierzonego dochodu budżetu ,to samo można powiedziec o naszej pazernej galerii na kase .ja tu nie kupóje a jedynie czasem zwiedzam bo za drogo gdyz w pierwszym lokalnym sklepiku duzo taniej kupię i czasem warto pojechać dalej i kupic tanio .

90


lp ~lp (Gość)26.02.2015 09:55

unikam galerii jak ognia. po prostu nie godze sie z ich polityka i kupuje gdzie indziej. dla mnie ma znaczenie jakosc. a ostatnio ona pozostawia wiele do zyczenia w sieciowkach. poza tym wycieczki po ch mam juz za soba - mam rodzine.

81


gosciówa ~gosciówa (Gość)26.02.2015 10:31

Co to znaczy ze Galeria z Bełchatowie działa w niepełnym wymiarze? Pracuje tam. Obecnie może dwa lokale stoją puste w tym jeden przygotowuje się na otwarcie.

51


bleble ~bleble (Gość)26.02.2015 10:40

galeria w areszcie? przecież tamta strona miasta cienko pierdzi! były tam jakieś sklepy ale została tylko biedronka, bar i kiosk ... cóż jakie miasto taka rzeczywistość ... niestety ... a po co jeszcze inna galeria? w focusie tyle wolnego miejsca! nawet Ryłko się zwinął ostatnio ... jakby ludzie mieli pracę i uczciwe zarobki to i by kupowali w galeriach. Ci którzy mają kasę jadą do Łodzi na zakupy albo dalej ... ci co nie mają kupują sobie w sobotę albo w niedzielę na bazarku i tak się to kręci ... A tak to wszyscy łażą po galeriach dla zabicia czasu a sprytniejsi dla "pomacania" sobie towaru, bo taniej zawsze można to samo kupić w necie ...

150


oserwator ~oserwator (Gość)26.02.2015 12:48

Co do Focusa, przy obecnym obłożeniu wynajmowanych lokali powoli koszty utrzymania obiektu przekroczą przychody z najmu, a wówczas droga jest tylko jedna....

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat