metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
P ~P (Gość)09.05.2017 12:01

"Praca - pasja czy obowiązek?"
Pytanie bez sensu.

34


aśka ~aśka (Gość)09.05.2017 10:18

Dawniej do liceum i technikum dostawali się tylko najlepsi uczniowie, po uprzednim zdaniu egzaminu, dlatego zdawało ją 90% uczniów, a dziś w tych szkołach witają wszystkich, im więcej uczniów tym lepiej dla nauczycieli. Zdawaliśmy również matematykę.To poziom nauczania jest nijaki, a nie matury trudniejsze.
.

120


Witek ~Witek (Gość)09.05.2017 07:44

Poziom nauczania jest zerowy uczą nie wiadomo czego a w sumie chodzi o jedno by niewolnik nic nie umiał a wystarczyło by wrócić do nauczania z PRL-u .Na dobrą sprawę żadna matura nie jest potrzebna i taki egzamin powinno się zlikwidować .Puki będziemy mieli antypolskie rządy nic dobrego młodzież nie czeka bo toczy się walka o zniszczenie polskości a naród chce się sprowadzić do roli niewolnika dla obcych korporacji

44


maddox maddoxranga09.05.2017 09:07

Cytuję:
Także sposób oceniania prac maturalnych właściwie wyklucza możliwość "przepchnięcia" ucznia.


Pojedynczego ucznia może i ciężko przepchnąć ale to nie oznacza, że przepychanie nie występuje. Wystarczy spojrzeć na dane sprzed kilku lat:
http://x0.wykop.pl/cdn/c0834752/01qCiIh_ieINwtExmCXyLnPT7KzFTDxwTwdsN328,wat.jpg?author=eudialit&auth=34a3d09c10a7511faae1421e2e9b7e25
Widać wyraźnie jak naciągane są wyniki, żeby ludzie tylko się załapali na zaliczenie.

11


Mirek ~Mirek (Gość)09.05.2017 08:05

Wszyscy czepiają się matematyki! Ona zawsze była na maturze! Z jakiegoś dziwnego powodu była przerwa w jej obowiązku zdawania ( osobiście nie lubiłam matmy) ale zdawałam i dziś cieszę się że mam to za sobą. Wcale nie było łatwiej. Jak nauczyciel nie lubił ucznia to była klapa!Czasy były jakie były i jak nie mając dobrych "pleców" to matury nie miałeś,nie wspomne o studiach. W skali 2-5 ja zaliczyłam na 3!swoimi siłami :) Powodzenia!

40


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.05.2017 07:19

Może i trudniejsza obecna matura do zdania, ale jakoś dziwnie mniej mądrzy ludzie ją zaliczają. Grunt to uczyć się myśleć "pod klucz" ;)

91


igrek ~igrek (Gość)09.05.2017 06:13

od razu po niej widać, że nieprzygotowana :D

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat