metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
modliszka ~modliszka (Gość)23.04.2016 16:57

A przez to muszę teraz uczelnię odrabiać w maju jakby nie mogli zorganizować tych dni w piątek.

05


;) ~;) (Gość)23.04.2016 17:55

Chrobry to najpiękniejsze 3 lata mojego życia, wspaniali ludzie i atmosfera, ale połowa nauczycieli do wymiany :) jeśli stać was na korki, to śmiało do chrobrego,jeśli nie... to proponuję uciec z Piotrkowa,bo z tego co słyszę, to nauczyciele w większości szkół wybitnie olewczy :)

411


Expert ~Expert (Gość)23.04.2016 20:12

Jedyna naprawdę godna polecenia szkoła w Piotrkowie, ale oczywiście tylko dla ludzi, którzy mają jakiekolwiek ambicje i coś chcą w życiu osiągnąć.

77


modliszka ~modliszka (Gość)23.04.2016 20:48

W tamtym roku wybrałam inną szkołę. Fajnie, że w Chrobrym uczą matematyki itd... szkoda jednak, że nie uczą szacunku do drugiego człowieka. Na starcie mają wpajaną wyższość, dumę i zarozumiałość. Tyle nienawiści z ust oprowadzających padło, że aż się zniechęciłam na dniach otwartych. Tyle pogardy dla ludzi z innych szkół... Aż mnie wzięło obrzydzenie. Przede wszystkim z uczniów lał się tzw. SWAG i szpanerstwo...

88


Norbert ~Norbert (Gość)23.04.2016 21:13

A ja idę do technikum. Nauczę się zawodu i mam na starcie lepiej u pracodawcy. Na studia szkoda czasu a znam takich co kończyli licea i potem na 1 roku studiów nie dawali rady. Rok w plecy. Praktyki mam już w szkole u pracodawcy. Jak się uda to mnie zostawią w zakładzie. Koledzy gimnazjaliści !!! Chodźmy do technikum a praca sama nas znajdzie bo fachowców brakuje.

43


fdgfdg ~fdgfdg (Gość)24.04.2016 07:58

niezłe d..y chodzą

31


X-man ~X-man (Gość)24.04.2016 09:24

Tradycja Chrobrego kontra akademia Hearinga!!! Wybór jest prosty! Skalpel kontra ploter! Kalkulator kontra serwerownia!

20


Absolwentka ~Absolwentka (Gość)24.04.2016 13:50

Też chodziłam do Chrobrego. Nie polecam. Skończyłam naukę w liceum w tamtym roku. Jak byłam w 2 klasie przyjęto nowa nauczycielkę od matematyki. Większej porażki jako nauczyciela nie znam. Niekompetena całkowicie. Już nie uczy w Chrobrym, ale mialam rok straconej matematyki.. A byłam na profilu z matematyka rozszerzona.

72


liliana ~liliana (Gość)24.04.2016 10:30

Żałuję że tam chodziłam.

79


maturzystka ~maturzystka (Gość)23.04.2016 23:41

Chrobry to porazka. Jestem w klasie maturalnej i przez ta szkole stracilam chec do nauki i dalszej edukacji na studiach. Czuje sie wykonczona psychicznie przez nich 😕

711


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat