metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
agnieszka ~agnieszka (Gość)02.03.2014 16:18

Brawo, wreszcie jakaś pozytywna informacja dla mieszkańców powiatu.

43


aga123 ~aga123 (Gość)02.03.2014 18:34

a na terapię czeka się ponad rok i to jeszcze po ciągłej interwencji mojej i szkoły . Więc i tak trzeba prywatnie

40


z Sulejowa ~z Sulejowa (Gość)02.03.2014 19:14

A i owszem jakaś psycholog "niucha" w szkole, żeby wyszukać na siłę problemy u dzieci, rodziców i tym samym napędzić sobie sztucznie klientelę. Na wywiadówce ma występ kilkunastominutowy, który rodzice omijają, żeby nie zasnąć.Podobna jest reakcja dzieci, które zwyczajnie się boją mieć do czynienia z tą panią.Tak wygląda praca psychologa w szkole w Sulejowie.Najwięcej czasu poświęca na towarzystwo w gabinecie dyrektorki i pokoju nauczycielskim.No i interes się kręci.Samorządy płacą i wykazują się statystykami.Praktyka wygląda zupełnie inaczej.Gdybym moje dziecko miało potrzebę skorzystania z pomocy psychologicznej, to jak najdalej od psychologa w szkole, do której chodzi, dla poczucia bezpieczeństwa chociażby.Nikt nie ma prawa narzucić mi obowiązku korzystania z usług psychologa, lekarza itp.,a ta metoda jest stosowana w Sulejowie i myślę, że nie tylko, oczywiście za aprobatą GOPS i dyrekcji szkoły.Tam, gdzie jest faktycznie wskazana interwencja, pomoc psychologa, jakoś dziwnie szkoły, GOPS i psycholog stają się nagle głusi i niedowidzący.A pana Stanika akurat Sulejów miał okazję bardzo dobrze poznać, z najgorszej strony. Tym sobie uzyskał podziw starosty. To akurat nikogo nie dziwi."Więcej za mniej" dla kogo? Hasło bardzo wymowne.

10


gosc ~gosc (Gość)02.03.2014 20:18

pare etatów dla znajomych się znalazło.....

50


ass ~ass (Gość)02.03.2014 23:54

To byl dobry pomysl i najwazniejsze ze zrealizowany

03


rodzic ~rodzic (Gość)03.03.2014 06:53

I jest teraz znacznie lepiej

05


anonim ~anonim (Gość)03.03.2014 07:45

coś się nie zgadza.. powiedziano mi, że jeśli "dziś" złożę podanie o konsultację z logopedą, to termin dostanę najszybciej za 4 m-ce..? to jest dobrze? to się mieści w jakichkolwiek standardach?

40


mol molranga03.03.2014 10:58

Dlaczego na epiotrkow.ru nie ma ani słowa o obchodach Żołnierzy wyklętych? Czyżby slogan "cała prawda o regionie" przejęli po TVN-e?

23


heloł ~heloł (Gość)03.03.2014 12:46

"mol" napisał(a):


bo to nie jest proprezydencka gazetka... jak te co rozdają w centrum w spożywczaku u wiadomo jakiego radnego i wiadomo za jakie pieniądze

30


kusy ~kusy (Gość)03.03.2014 22:45

"anonim" napisał(a):


Statystyki się zgadzają, a to przecież standardy.Przepraszam za ironię, nie chcę nikogo urazić.Ten cały artykuł i kłam , który nam wciska Cubała, Baryła, Stanik i im podobni jest kpiną z ludzi.W tym przypadku z dzieci, o które tak niby się troszczą.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat