metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
prawy ~prawy (Gość)27.10.2015 20:40

Zaraz będzie nowy rząd i dużo pieniędzy więc nie będzie konfliktu między dyrekcją a pracownikami

60


gość ~gość (Gość)27.10.2015 08:47

Nie chodzi o karmienie chorych, tylko o rozkładanie posiłków z kotła na talerz. Przy 50 pacjentach to zajmuje trochę czasu. Chodzi o to, żeby firma kateringowa przwoziła posiłki konfekcjonowane np.w styropianowych szczęka. Karmienie chorych jest oczywiście procesem pielęgnacyjnym i nikt tego nie poddaje w wątpliwość. Dla p.dyrektora widocznie nie ma różnicy między karmieniem a wyciąganie kartofli z kotła. No cóż niby taki kompetentny, a taki niegramotny. To celowe jego działanie by zdyskredytować pielęgniarki w oczach społeczeństwa! Brak mi słów na taką manipulację! Jestem szczerze oburzona kłamstwem dyrektora!

215


trust ~trust (Gość)27.10.2015 09:02

A gdzie są członkowie związku???dlaczego nie bronicie swojej Przewodniczącej ona za was murem staje a wy co?nie wstyd wam???

75


niki ~niki (Gość)26.10.2015 11:01

Ja bym proponowała żeby panie pielęgniarki w ogóle nic nie robiły z racji tego że są pielęgniarkami.Kto był w tym szpitalu ten wie jak "uprzejme"i "sympatyczne"potrafią być niektóre z tych Pań.

104


pacjento ~pacjento (Gość)27.10.2015 23:58

Trzymam kciuki za dyrektora. A poprzez to za pacjentów. Wezmą się bowiem niektóre Panie za służbę zdrowia a nie za związkowe rozgrywki

21


gość ~gość (Gość)28.10.2015 09:27

Do P51. Tak się składa, że dokładnie wiem o czym mówię. A z oglądaniem przez szpital każdej złotówki, którą ma ew. wydać to mnie strasznie P51 rozbawił. Czuję w tej wypowiedzi jakiś dyrektorski PR

12


gość ~gość (Gość)28.10.2015 11:38

Leczeniem, powinni zajmować się lekarze, a finansami finansiści. Przecież to takie proste !

20


gość ~gość (Gość)28.10.2015 12:37

Wąż w kieszeni dyrekcji działa niezmiernie wybiórczo. To w odpowiedzi do P51. Pozdrawiam i po części zgadzam się z wypowiedzią, ale tylko po części.

00


gość ~gość (Gość)28.10.2015 12:37

Wąż w kieszeni dyrekcji działa niezmiernie wybiórczo. To w odpowiedzi do P51. Pozdrawiam i po części zgadzam się z wypowiedzią, ale tylko po części.

00


fa ~fa (Gość)28.10.2015 11:33

jak się ten szpital rozleci to ciekawe czy Rakowska wszystkich pacjentów pomieści?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat