Bardzo dobre posunięcie, jeszcze zrobić porządek z przejazdem na Słowackiego i Rolniczej i będzie luksus.
Bardzo dobrze tak ma być!!! Ciekawe czy teraz ci pseudo kierowcy poradzą sobie przy zwężeniu znów będzie problem kto ma pierwszeństwo!!!
Właśnie przed chwilą pseudo kierowca w białej "bryce" jechał lewym pasem na wprost i jechał nim do samego ronda Solidarności nawet po części wyłączonej z ruchu, by na samym końcu wymusić pierwszeństwo na prawidłowo wjeżdżającym na rondo z prawego pasa. Teraz dopiero będzie się działo! Policja powinna takich wyłapywać na monitoringu i wlepiać wielkie mandaty dla takich piratów. Wystarczy wejść na TOYA GO
A czy sygnalizator do skrętu w prawo będzie wyświetlał zielone światło, czy cały czas czerwone z zieloną strzałką? Co ciekawe, w przeciwnym kierunku jest normalnie.
Super. A gdyby jeszcze ktoś wyjaśnił, czemu od przystanku MZK tuż za nowym rondem ("Górna") nie zdecydowano się (do przejścia dla pieszych) na utworzenie BUS-pasa, tylko na zatoczkę zmuszającą kierowców do ponownego włączania się do ruchu na pasie ogólnodostępnym (likwidując specjalnie istniejący wcześniej pas i stawiając lampę) byłoby świetnie. Chyba, że chodziło o podniesienie kosztów inwestycji, w końcu było to "trochę" droższe niż namalowanie 50 metrów linii ciągłej.
Dlaczego w internecie nie ma już sprawozdań z obrad tej komisji?
Kiedyś były, ale komuś to przeszkadzało i od kilku lat nie ma.
Tak wygląda jawność władzy wg ekipy prezydenta.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!