metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kierowca ~kierowca (Gość)10.09.2012 11:10

niedziela, godzina 19, ul. Wierzejska.... na 15 rowerzystów tylko dwa rowery dobrze oświetlone, reszta partyzanci, z doskonałym kamuflażem w zapadającym zmroku, szczyt głupoty: trzy osobowa rodzina i wszystcy bez oświetlenia, omijając dziury w asfalcie jadą całą szerokością drogi. Przypadek drugi...nieoświetlony rowerzysta jadący pasem jezdnym na wiadukcie odcinek tejże ul. Wierzejskiej (po lewej stronie ścieżka rowerowa), nie wymijałem podwójna ciągła, jadę 10 km/h za mną sznur samochodów z przeciwka nastepne, gdyby trafił się bardziej "śpieszący" nieszczęscie murowane. Wczoraj głupota ludzka mnie po prostu powaliła.....

00


też kierowca ~też kierowca (Gość)10.09.2012 14:38

'policjanci zachęcają niechronionych uczestników ruchu do noszenia elementów odblaskowych'- to powinien być obowiazek! ja jako kierowca, muszę mieć i sprawne oświetlenie i kamizelkę i odpowiednie uprawnienia.... Rowerzysta, jako pełnoprawny uczestnik ruchu, powinien podlegać identycznym obowiązkom, łącznie z ubezpieczeniem OC!

00


sylwen ~sylwen (Gość)11.09.2012 22:45

"tez-kierowca" napisał(a):

rozumiem ze w nocy tak odblaski światła itd, ale w dzień ,przy ładnej pogodzie?,no chyba że dla okularników, ale jak będzie wariat to nic nie pomoże

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat