metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
erwinek ~erwinek (Gość)01.04.2015 11:58

63 letnia kursantka - boże chroń nas przed kierowcami którzy w tym wieku zdobywają prawko. Są ludzie którzy w tym wieku zawieszają prawko na kołku bo nie radzą sobie przy tym natężeniu ruchu a ona dopiero rozpoczyna przygodę z motoryzacją.

49


K... ~K... (Gość)01.04.2015 14:01

Poszkodowane kobiety z toyota yaris proszę o kontakt 501 335 993.

28


Zanzi ~Zanzi (Gość)01.04.2015 12:17

-erwinek - A co powiesz o panu starszym (90 lat), który ukończył sobie studia, został magistrem i co więcej, w planach miał jeszcze zrobienie doktoratu? A i bardzo lubi jeździć na nartach. W sumie to powinien sobie to darować, bo wiek... ;)

81


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)01.04.2015 14:37

W tym wszystkim chyba nie chodzi o wiek kierowcy ,co powiecie na to gdzie jade W.Polskiego do centrum i zatrzymuje sie na czerwonym i patrze a młody facet ustawił sie z lewej do skrętu w Dąbrowskiego pod prad i kiedy zielone sie zapalilo pojechal co mnie rozsmieszylo ,miał o tyle szczęscia ,ze tam akurat nie było samochodów .Czego jJaś sie nie nauczy Jan nie bedzie umiał taka jest prawda

40


broda ~broda (Gość)01.04.2015 14:12

A "cmoknęli" się na środku skrzyżowania.

20150331_155718.jpg

30


Kierowca M... ~Kierowca M... (Gość)01.04.2015 23:35

Mnie też dziwi fakt, iż na skrzyżowaniu Topolowa - Łódzka, kolizja dwóch osobówek obyła się bez poważnieszych obrażeń, nie było ofiar, a pojazdy i Policja blokowały skrzyżowanie 3 godziny. Jak to się ma do przepisów ruchu drogowego?
http://www.ketrzyn.policja.gov.pl/o09/policja-radzi/3633,Kolizja-czy-wypadek.html

10


broda ~broda (Gość)01.04.2015 17:52

Cytuję:
~xx (Gość) napisał:
Te auta usunęli dopiero koło 20


Jeżeli nie ma ofiar śmiertelnych (a tam nie było} auta należy jak najszybciej usunąć (dziwne że trwało to tak długo).

Cytuję:
A co do zderzenia to tam też przydałoby się małe rondo.


Absurdalny pomysł, chcesz co 10 metrów robić rondo? Skoro koło ZUS zrobiono prawo skręty, podobne rozwiązanie można wprowadzić przy wyjeździe z Topolowej - to najprostsze rozwiązanie. Skręcasz w prawo, nawrót na rondzie Św.Faustyny i jedziesz w kierunku centrum. Mniejsze zagrożenie.

41


ja ~ja (Gość)02.04.2015 09:27

za rok wyczytamy, że w Piotrkowie doszło do zderzenia 99 letniego mezczyzny i 98 letniej kobiety prowadzonych przez balkoniki.. srednia wieku w tym miescie ile jest? 63 lata? Zniszczyliscie takie fajne miasto, wszyscy młodzi uciekli.

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat