metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
da ~da (Gość)18.09.2015 07:34

Kpina.

61


gość ~gość (Gość)18.09.2015 07:53

A ja jestem za

45


tutaj tutajranga18.09.2015 08:01

Wszystko, od początku poszło źle z tym podatkiem. Bo mamy debili, nie ustawodawców. Niech Włodarczyk Zbigniew wejdzie do sejmu, senatu, czy gdzie go tam chuć pcha, będzie jeszcze weselej.
Zamiast zwyczajnie i po ludzku ogłosić, że wprowadza się nowy podatek (co wszyscy by znieśli, bo nie takie przekręty znosiliśmy), to się ustanawia etaty dla dziesiątek tysięcy królików. Rozumiem.
Ale - jednak - są jakieś granice?
Podatek od śmieci został ustalony tak wysoki, że rodzina z kilkorgiem dzieci nie jest w stanie go udźwignąć. Takich rodzin jest wiele, więc Ojcowie - Wikingowie zaczynają naprawiać czółna. a to już jest niebezpieczne.
W związku z tym ojce narodu będą próbować odpuszczać. Nie uda się. Społeczeństwo jest już tak zdenerwowane, że głosowało na Kukiza. Włącznie ze mną.
Rodziny wielodzietne? A dlaczego nie renciści emeryci?
Trzeba będzie stworzyć pińcet tysiency etatów dla rozpatrzenia wniosków o zwolnienie z opłat. Już teraz aplikuję na stanowisko kierownika działu do spraw.

61


Iza ~Iza (Gość)18.09.2015 08:57

No chyba zart!
Najczesciej rodziny wielodzietne,to patologia!Przepraszam,duza rodzina,bo to tak ladnie sie nazywa!
Ci ludzie nie pracuja,tylko dzieci produkuja.A ja mam za nich placic pozniej?
Powinni liczyc sie z tym,ze kolejne dziecko,to kolejny wydatek.
Ci ludzie pewnie nie wiedza,ze segregowane smieci,to tansze smieci(podobno)
Wiec leci wszystko do kosza razem,co wrzucaja.
Znam rodzine,ktora ma taka karte.Dzieci maja np.darmowe przejazdy mzk. Patologia nie sa absolutnie ale mama ich nie pracuje,bo kto 5 dzieci i mezowi ugotuje,posprzata?
A wracajac do smieci znam tez takich,ktorzy deklarowali segregacje,bo taniej a i tak wszystko do jednego worka laduja :(

58


MAMA ~MAMA (Gość)18.09.2015 09:14

To chyba jakiś żart- mam 3 dzieci i co ???????-płacę za śmieci normalnie. To mam urodzić tuzin dzieci ,żeby zwolniono mnie z opłat za śmieci.Troje dzieci w tych czasach to jest już wielka rodzina.

121


fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffigiel ~fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffigiel (Gość)18.09.2015 09:39

Rodziny wielodzietne w Polsce -więcej jak troje dzieci.Troje dzieci w rodzinie= normalna rodzina,powyżej wielodzietna - amen.

50


BLEKI BLEKIranga18.09.2015 10:14

widzę, że pod rządami PO-PSL kwitnie nakazowo-rozdzielczy syf. Urzędasy nic nie wiedzą o życiu i od dupy strony pomagają. Abyście zgnili pod tą stertą papirów które przerzucacie!

50


wiesia ~wiesia (Gość)18.09.2015 12:23

A tym co z różnych powodów nie mają dzieci, naliczyć stawką 500 zł za śmieci i się wyrówna. Głupie co ??????? - no ale w Polsce wszystko jest możliwe.

92


dyskutant ~dyskutant (Gość)18.09.2015 08:33

z całym szacunkiem dla rodzin wielodzietnych, szczególnie dla ich rodziców ale decydując sie na kolejne dziecko powinno się przemyśleć czy stać mnie na kolejne dziecko i wziąć pod uwagę wszystkie koszty z tym związane. Powoli dochodzimy do absurdów, rodziny wielodzietne są zwalniane z kolejnych opłat lub daje im się kolejne zniżki a my rodzice 1-2 dzieci dokładamy do tego. Niestety należy spojrzeć prawdzie w oczy rodziny wielodzietne będą korzystać z ulg a my (odpowiedzialni i przewidujący rodzice) lukę będziemy musieli wyrównać, bo nam się podniesie opłaty. Dlaczego rodziny wielodzietne mają mieć zniżki? Jeśli ktoś się decyduje na dzieci to musi się liczyć z kosztami. Często mamusie 3-4 dzieci siedzą w domu bo im się nie opłaca iść do pracy bo z opieki dostaną dobra pensję! a matki 1-2 dzieci tyraja od rana do nocy!

1110


mob ~mob (Gość)18.09.2015 13:41

Kto zapłaci za tych zwolnionych, chyba pozostali płacący . W ten sposób to ja proponuję zwolnić wszystkich i niech płacą posłowie w ramach środków państwa. Bardzo łatwo rozdaje się nie swoje i obiecuje jeśli obiecującego i rozdającego nic nie kosztuje. Przed wyborami może jeszcze coś rozdać z portwela sąsiada.

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat