tak jakby samochody były główną przyczyną smogu.... latem jakoś tego problemu nie ma - a czy samochody latem jeżdżą mniej? skok na kasę i to nie tą od stefczyka... ;) tylko od nas...
Czy opisane przypadki kontroli pojazdów przez policję nie udowadniają przypadkiem jak niepotrzebny był zakup tak drogiego sprzętu? Po przeczytaniu tylko tytułu artykułu, pomyślałem że chodzi tu o aparaturę (np. z dronem) do badania spalin z kominów niskiej zabudowy a nie samochodów! Bowiem z ogólnie dostępnych danych to właśnie ta emisja przyczynia się do smogu a nie samochody, którym przypisuje się tylko 5 - 6 % udziału.
Ten zakup (jakże nietrafiony), to wynik braku wyobraźni czy wiedzy ???
Policja powinna sprawdzić czy zwolnienia lekarskie były uczciwie wystawione...
Od kilku lat segregujemy śmieci, co się z nimi dzieje dalej nikt tego nie kontroluje. Łupi się tylko mieszkańców wsi i miast za to "gospodarowanie odpadów" coraz większymi opłatami. W bieżący roku w całej Polsce w tym w Piotrkowie Tryb. "płonęły" składowiska śmieci. Jak dotychczas nie słyszałem aby ktoś za to odpowiedział. Z tych płonących składowisk śmieci tysiące ton toksycznych związków truło ludzi i atmosferę. Prosto jest "złapać" zwykłego bezbronnego szaraczka, niż dopaść i ukarać "rekina" biznesowego.
Ja bym proponowal takie sprawdzanie zaczac od piotrkowskich AUTOBUSÓW bo jak startuja z przystnku to siwy dym za nimi i tego nikt nie widzi ja sadze ze w naszym miescie nie ma nawet sztuki sprawnej
Może by tak popatrzeć na własne auta policyjne, które dymią? albo usprawnić działanie ochrony środowiska w Polsce?? samochody są od tego, żeby kopcić - co pali, to dymi PROSTE.
Woli Krzysztoporskej potrafią wycinać drzewa do drogi .Polnej rolnikowi mało przejazdu było i drzewa co miały 120 lat.
Bo rolnik ma traktować wielu to mu przeszkadzało.
Ochrona gminę ukara 50 zł a jak rolni sam to 5 tys to jest piękna nasza polityka gminie.
Rozumie że by tam droga szła asfalt rów
Ale Polna i takie cyrki.
Ale cóż kto ma władzę i kase wolno wszystko.
A może zaczną kontrolować auta ciężarowe pseudo euro5 i likwidować firmy które wyłączają adblue bo 99 % aut jest po takiej ingerencji
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!