metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bmpo ~bmpo (Gość)25.01.2013 11:13

do GGDD
W jaki sposób dotrzeć do materiału z ww linku, oczywiście go nie znając. Będąc na stronie GDDKiA wpisując w wyszukiwarkę "S12" otrzymałem komunikat o zerze wyników, a w menu nie bardzo można to znaleźć. Pytam, bo może są tam oprócz ww mapy inne materały. Kiedyś były na stronie ARCADISa Radom, ale obecnie nie ma.

30


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.01.2013 18:47

"abbccc" napisał(a):
tylko, że ta mapa to pewnie była drukowana za czasów towarzysza Edwarda ...
np. w miejscu obecnej galerii focus prezentuje się "dom rolnika"

Nie ma też np. ul. Miast Partnerskich. Zrobili po prostu mapę na starym podkładzie, ale przecież to nic nie zmienia w temacie S12.

41


. ~. (Gość)24.01.2013 19:06

"Piotrkowianin" napisał(a):
Nie ma też np. ul. Miast Partnerskich. Zrobili po prostu mapę na starym podkładzie, ale przecież to nic nie zmienia w temacie S12.


No chyba jednak trochę zmienia, jak nie ma na tej mapie wszystkich aktualnych dróg - przede wszystkim lokalnych, które to droga S12 ma ewentualnie przecinać; jak nie ma wszystkich nowych zabudowań obok których ma przebiegać. Ten stary podkład zamącił trochę w konsultacjach społecznych.

05


xxx ~xxx (Gość)24.01.2013 19:17

to jest jeden wielki pic i przekret pozniej i tak mapki wyjda z aktualizacji i trzeba bedzie robic nastepne i nastepna kase ktos przytuli i ci co maja w tym interes czyli urzednicy a my bedziemy za to bulic kasiore!!!!

03


abbccc abbcccranga24.01.2013 14:16

"Piotrkowianin" napisał(a):
A oto ta mapa:


tylko, że ta mapa to pewnie była drukowana za czasów towarzysza Edwarda ...
np. w miejscu obecnej galerii focus prezentuje się "dom rolnika"

03


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.01.2013 09:30

"mk1974" napisał(a):
A co oznaczają dwie niebieskie linie po obu stronach DK1 od węzła Rokszyce do węzła Bełchatów? Jakieś drogi dodatkowe? Serwisowe? Pytam bo mam tam działkę, może jest szansa na jakieś pieniądze z wykupu :))

To będą tzw. jezdnie zbiorcze, bo węzeł S12 z A1 ma być węzłem zespolonym, czyli połączonym z węzłem A1/DK8/Al. Sikorskiego.

20


posłanka ~posłanka (Gość)24.01.2013 07:53

ach, gdzież byłam, kiedy ustalano wariant dla miasta niekorzystny? Posłanka naszej ziemi.

03


qwet ~qwet (Gość)23.01.2013 23:30

współczuje mieszkańca Witowa

21


debi ~debi (Gość)23.01.2013 21:59

I bardzo dobrze że ominie takie drogi mają omijać miasta a do Rokszyc na węzeł to każdy sobie dojedzie no chyba że ktoś chce mieć taką trasę pod blokiem

21


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.01.2013 17:46

"zen" napisał(a):
Gdzie znaleźć przebieg wariantu nr 6?

Był link w poprzedniej wiadomości w ubiegłym tygodniu: http://www.epiotrkow.pl/news/S12-Urzednicy-wzieli-pod-uwage-protesty-,13584
A oto ta mapa: http://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/k/kolejny-etap-projektowania-drog-_10427/S12_1.jpg

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat