metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gośc 21 ~gośc 21 (Gość)11.08.2014 08:05

Kogo to jak się kto ubiera byle nago nie chodzil

52


ep ~ep (Gość)11.08.2014 08:13

Ja tam zawsze do sandałów zakładam skarpetki i mam to gdzieś co inni myślom.

64


oda ~oda (Gość)11.08.2014 08:41

ep napisał:[Ja tam zawsze do sandałów zakładam skarpetki i mam to gdzieś co inni myślom.]
Na pewno jesteś EP? Bo z tego co piszesz wynika, że raczej EPI...

45


Obywatel z Zagranicy ~Obywatel z Zagranicy (Gość)11.08.2014 09:02

To nie prawda ze Polaków poznaje sie za granica po reklamówkach, Ja mieszkam w UK juz siedem lat i widze ze polski i polacy chyba sa najlepiej ubranymi ludzmi z gustem.
Pozdrawiam

60


aha ~aha (Gość)11.08.2014 09:14

Najgorzej w czasie upalow maja urzednicy, sedziowe, prokuratorzy. No padlam. Dqogowcy, budowlancy to maja super. Opala sie. Codziennie wakacje

60


szeryf69 ~szeryf69 (Gość)11.08.2014 09:17

"ep" napisał(a):
co inni myślom


Świadectwo ukończenia podstawówki zapewne kupiłeś na bazarze?

40


xxxz ~xxxz (Gość)11.08.2014 09:33

Od kiedy szorty przedstawione na zdjęciu nr 3 są modową porażką? To co, do cholery, mam w lato nosić? Spodnie od garnituru albo narciarskie? Wystarczy odpowiednia góra i kiczowato to nie wygląda...

51


Lesina23 Lesina23ranga11.08.2014 10:11

"Obywatel-z-Zagranicy" napisał(a):


Spowodowane jest to tym że my jesteśmy dziwnym narodem, który martwi się co ludzie powiedzą na ulicy, osiedlu. Dlatego po głupie bułki do spożywczego ubieramy się dość schludnie. Mieszkałem trochę w Niemczech i tam ludzie bo bułki do sklepu potrafią iść w szlafroku i nic nikt nie mówi. A u nas to od razu by było że jakaś dziwna.

51


podroznik ~podroznik (Gość)11.08.2014 10:38

Pani stylistka chyba za granica byla jedynie w sulejowie.Prosze sie wybrac np do Londynu czy Paryza a zobaczy pani prawdziwa "DZICZ" w modzie. Otoz polaka za granica poznaje sie m.in. po glupiej czapce i plecaku a co do skarpetek to i gwiazdy duzego formatu chodza w sandalach i skarpetkach tyle ze ze znaczkami firmowymi i nie kosztuja one 30 zl. Ma pani internet,prosze przejrzec aktualnosci bo chyba ostatnio czytala pani przyjaciolke w 90roku. Dekolt ,jak kobieta ma co pokazac i robi to w fajny sposob niech zaklada duze dekolty .

61


on bywalec ~on bywalec (Gość)11.08.2014 10:43

bylem za granica a konkretnie francja ,grecja ,anglia i polskie dziewczyny poznaje sie po tym ze sa zawsze czysto ubrane i wygladaja "bosko" co innego faceci w czapkacz baseballowkach i tymi spodniami moro uff

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat