metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lesina23 Lesina23ranga05.01.2014 11:42

Bardzo ciekawa akcja ale znając życie nic nie wyjdzie bo jak będą szli to wszyscy uciekną a jak tylko rpzejdą to wrócą ale ostatnio coś robią wielki plus dla Policji bo nei są to nowe fotoradary

00


das ~das (Gość)05.01.2014 13:19

Cytuję:
- Mundurowi będą podejmować interwencje wobec osób łamiących prawo, spożywających alkohol w miejscach objętych zakazem.


Czyli na przykład jak ktoś będzie niszczył mienie albo dokonywał kradzieży to spoko? Bardzo dobra akcja mająca na celu bezpieczeństwo policjantów którzy nie będą się bali spisywać gimnazjalistów. Gratulacje!

00


broda ~broda (Gość)05.01.2014 13:50

Cytuję:
- Mundurowi będą podejmować interwencje wobec osób łamiących prawo, spożywających alkohol w miejscach objętych zakazem...Osoby zainteresowane mogą poprosić o pomoc, a także zgłosić swoje sugestie dotyczące zagrożeń w Piotrkowie Trybunalskim - informuje sierż. sztab. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy piotrkowskiej policji.


Jeszcze nie spotkałem w PT patrolu, który karał by za używanie wulgaryzmów - najczęściej udają że nie słyszą.
To taka moja mała sugestia.

Komentarz był edytowany przez autora: 05.01.2014 13:51

00


kogut ~kogut (Gość)05.01.2014 14:17

"broda" napisał(a):
Jeszcze nie spotkałem w PT patrolu, który karał by za używanie wulgaryzmów - najczęściej udają że nie słyszą.
To taka moja mała sugestia.


oni nawet udają ze istnieją :-)

00


ech ~ech (Gość)05.01.2014 15:24

Bardzo dobry pomysł.Ruch na świeżym powietrzu jest bardzo zdrowy.

00


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)05.01.2014 16:35

Panowie chodzą jak "cioty" po osiedlu. Psy jak srały tak srają, właściciele odwracają głowę udając ,że to nie mój zasraniec, a panowie władza udają, że nic się nie dzieje...
W zimie piwa się na ławce nie pije więc się pytam po co łażą te "parki"??? Żeby pisać takie debile artykuły ???

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)05.01.2014 19:36

Cytuję:
Taka forma pełnienia służby umożliwia społeczeństwu bezpośredni kontakt z policjantem. Osoby zainteresowane mogą poprosić o pomoc, a także zgłosić swoje sugestie dotyczące zagrożeń w Piotrkowie Trybunalskim

Jak dojdzie do takiej sytuacji, to chyba padnę z wrażenia ;)

00


paranoja ~paranoja (Gość)05.01.2014 22:25

Zachwyty związane z pomysłem jak najbardziej zasłużone, toż to człowiek o geniuszu napoleońskim wymyślił, bystrzak i wódz na miarę światową, taki mędrzec niedługo pewnie oglosi, że po głębokich analizach stwierdzil, iż policja jest od łapania przestępców, zabezpieczania porządku publicznego

00


gościu ~gościu (Gość)06.01.2014 09:54

Tam sie nie da dojechać samochodem (na fotce policjanci naprzeciwko komendy koło III LO) więc można tak pisać

00


Antoni ~Antoni (Gość)06.01.2014 11:10

Bardzo dobry pomysł za 5 godzin 100 złotych bardzo dobry pomysł -super przy tym bezrobociu i stawkach za 3 złote . SUPER miasto z super władzami i mieszkańcami. Żałosne komentarze oderwane od rzeczywistości. Jednym pełne koryto innym śmiecówka. Super miasto - super mieszkańcy!!!! Zlikwidować Straż Miejska a wszystkie pieniądze oddać Policji !!!! SUPER Miasto - Super Mieszkańcy !!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat