metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)27.05.2015 13:22

A w Moszczenicy narzekają,że muszą płacić 8 zł.!!!

70


zasadne pytanie ~zasadne pytanie (Gość)27.05.2015 13:28

Jaki jest koszt tzw. obsługi administracyjnej (czytaj etaty urzędnicze) i koszty poza etatami (jak np. umowy zlecenia, o dzieło, sprzęt komputerowy programy) wchodzący w ogólną kwotę obsługi śmieci? Zadajcie takie pytanie magistrowi i bełkowiczowi.

60


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)27.05.2015 13:33

Po co była ta ustawa smieciowa narzucona przez bruksele by nałozyc na nas kolejny haracz i podwyższać w nieskończoność opłaty ,to czyste złodziejstwo bo zarabiamy najmniej w UE a ceny mamy jak na zachodzie na wszystko

60


gość 77 ~gość 77 (Gość)27.05.2015 13:36

Tak mnie zastanawia tylko, po co ja segreguję te śmieci, skoro podjeżdża jeden samochód i wszystko ładuje i tak razem????? Ja segreguję, oni mieszają, ja płacę i nie wiem, za co. Ciekawe czy szanowna Rada Miasta na czele z cudownym prezydentem potrafią mi wyjaśnić ciągłe podwyżki wody, ścieków, śmieci????????? Jeszcze trochę, a będę musiała za oddychanie płacić!!!!!!!

100


dziadostwo ~dziadostwo (Gość)27.05.2015 13:37

Widzać że co raz większa samowolka. Wystarczy że te firmy dogadają się co do tak wysokiej ceny. Kto płaci za tych których na to nie stać? Moim zdaniem opłata za śmieci to jakiś chory haracz. Kiedyś płaciło sie od pełnego kosza a teraz co miesiąc od każdej osoby .Nie dosyć ze im to posegregujesz , oni część tego sprzedają do hut i mają z tego kasę to jeszcze im się dopłaca

100


kirys ~kirys (Gość)27.05.2015 13:49

63 tysiące ludzi ? To gdzie jest reszta ? A studenty co mieszkają w Piotrkowie, tudzież osoby nie zameldowane ale tutaj mieszkające ? To powinno być dużo więcej ludu.

51


Zanzi ~Zanzi (Gość)27.05.2015 14:01

Z każdej strony złodziejstwo. I to w majestacie prawa. Piękna Polska nasza...

90


emeryt ~emeryt (Gość)27.05.2015 14:18

Granda złodziejstwo i kumoterstwo w tych urzędach za mało mają kasy,zwykłe pasożytnicze nieroby

100


jaki ~jaki (Gość)27.05.2015 14:18

śmieciarze przycisneli i miasto pękło - miał być dyktat prezydenta a wyszło jak zawsze

80


P. ~P. (Gość)27.05.2015 14:21

Łaskawca Prezydent dopłaci 3,5 mln zł. nie ze swoich tylko z budżetu miasta czyli z naszych podatków. Innymi słowy to my wszyscy zapłacimy za niedobór bo urzędasy źle oszacowały. Wielki skandal. Władza powinna "przejechać" się na śmieciach.

110


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat