metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
`1 ~`1 (Gość)15.06.2016 07:47

Będzie tak się działo póki będa grać koneksie a nie umiejetności, zwłaszca w bełchatowskim klubie

32


tomimix ~tomimix (Gość)15.06.2016 10:51

i nie zapowiada się że będzie lepiej. Jest kilka klubów szkolących dzieci ale gdy są one już w wieku (13-14 lat )kiedy trzeba zacząć prowadzić ich profesjonalnie - zaczyna się pustka - brak pomysłu włodarzy klubów, słabo przygotowani lub nisko opłacani trenerzy bez możliwości doszkalania się, słaba infrastruktura szczególnie w okresie jesienno zimowym, brak polityki i wsparcia miasta. Dodatkowo animozje tych śmiesznych dziecięcych klubików, ich małomiasteczkowa mentalność bez grama realnego spojrzenia w przyszłość i jakiejkolwiek analizy. Zamiast współpracować wprowadzają atmosferę daleką od tego co chcielibyśmy dzięki pięknie tego sportu przekazać naszym dzieciom.

70


Kibic ~Kibic (Gość)15.06.2016 11:42

Jaki Pan, taki kram.

31


CharlieP CharliePranga15.06.2016 12:02

Jakby trenował ich Janek Trzaska,to by wszystko wygrywali i grali w Ekstraklasie !
"Karierę to miał Boniek,ja miałem przygodę"

41


-ja ~-ja (Gość)15.06.2016 13:51

Młodzi są potrzebni by kabzę nabijać wielu tzw. "prezesom" i "trenerom". W wieku 14 lat i powyżej nie mają już co ze sobą zrobić bo miejsca w klubach zajmują krewni i znajomi "działaczy" i byłych zawodników...

31


derty ~derty (Gość)15.06.2016 15:18

Brak selekcji na poziomie szkoły podstawowej skutkuje tym że talenty nie są wychwycone. WF wygląda tak: Macie piłkę i grajcie. Dzwonek. Koniec lekcji. Gdyby był jakiś trening to wtedy może się ruszy.

31


Pytanie ~Pytanie (Gość)15.06.2016 08:13

Skoro jest tak źle, to może należałoby coś zmienić panie Prezesie Sipa?

83


marco ~marco (Gość)15.06.2016 18:30

1 - kilkaset osób na meczach Polonii, na którym i kiedy? Nawet jak bilety były za friko to było maks 150 - 200.
2 - stadion Polonii może i przyzwoity ale już sam dojazd czy "parking" to co najwyżej klasa B
3 - wg Sipy koszty są za wysokie? to niech może powie ile klub musi na dzień dobry wpłacić do OZPN za samo zgłoszenie klubu do rozgrywek
4 - chłopaki mają kontrakty takie jakie klub może im zagwarantować więc to nie twój problem
5 - Robaszek - działacze muszą podejmować odpowiednie decyzje? jak najbardziej, szkoda tylko, że nie podzieliłeś się jakie to decyzje! że też sam na to nie wpadłem ;-)

10


Gracz ~Gracz (Gość)15.06.2016 09:08

Teraz i tak jest lepiej niż kiedyś...szkółki, boiska orlik, szeroka ekipa trenerska itp. Talent szlifowałem na podwórku, potem poszedłem na Piotrocovie gdzie od razu po kilku treningach dostałem się do pierwszego składu (niektórzy grali po 2-3 lata i im się nie udało), rok później grałem też w seniorach...cieszyłem się, że trener mnie doceniał i moje marzenie zostania zawodowym piłkarzem szło w dobrą stronę...do czasu, gdy Ptak został zlikwidowany. Nikt nie wyciągnął pomocnej ręki by poprowadzić młodego utalentowanego zawodnika, doradzić czy cokolwiek i tak to się skończyło. To tylko moja krótka historia ale takich podobnych historii jak moja jest więcej. Dlatego nie dziwcie się, że poziom piłki w naszym regionie jest taki a nie inny :)

72


@ndzi ~@ndzi (Gość)16.06.2016 09:47

za rok pieniądze na piłkę nożną się znajdą, zakończa się manewry anakonda, ŚDM, czy szczyt nato, poświęcenie terminalu gazoport w świnoujściu, i wiele innych wydatków, jestem pełen > wiary<

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat