metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)26.12.2016 18:44

Ja tam powiem krótko zbyt długo wojny już nie było i ludziska dziczeją bo nowoczesność im w głowach poprzewracała i widzimy to na przykładzie krajów zachodnich zamykają kościoły i żeby muslimów nie drażnić nawet zakazują publicznego obchodzenia świąt a wszystko w imię poprawności politycznej

91


ate ~ate (Gość)26.12.2016 20:14

Całe szczęscie ta hucpa dobiega końca.

56


ech ~ech (Gość)26.12.2016 17:41

POwcy kodowcy nie lubia wola siedziec w sejmie albo pod siedziba pisu hahaha bo to czerwoni ateisci i antypolacy

126


raj ~raj (Gość)27.12.2016 00:33

Święta górą

51


etna ~etna (Gość)27.12.2016 08:08

A dlaczego sugerujecie , że lubimy . Dla mnie to męczarnia.

54


raj ~raj (Gość)27.12.2016 10:03

Święta górą

31


Dziękujemy gddkia za popękane domy ~Dziękujemy gddkia za popękane domy (Gość)28.12.2016 01:39

Choćby dlatego że mi ciężarówy (KLAMOTY) nie ryczą i nie wyją za oknem 24 na dobę! Dlatego że możemy normalnie noc przespać bez ryku, wycia, hałasu i drżenia całego budynku a państwu w dyrekcji dróg na nowy rok życzę aby ktoś dobrał się wam wreszcie do tyłków za to że zniszczyliście wielu rodzinom normalne życie i żeby los wobec was nie pozostał obojętny!!!

20


Anonimowa Czytelniczka ~Anonimowa Czytelniczka (Gość)26.12.2016 20:58

Wszyscy się zastanawiają, dlaczego lubimy święta, a mnie osobiście ciekawi to, dlaczego nikt nie zapyta o to, czemu nie lubimy świąt? Są i tacy ludzie (jak na przykład ja), którzy nie dość, że nie lubią to wręcz nienawidzą świąt. Dlaczego? Otóż dlatego, że są to bardzo sztuczne sytuacje, kiedy ktoś na przykład przez cały rok jest z kimś skłócony, a w wigilię dzieli się opłatkiem i absolutnie nie powinien to być (a jest) czas, kiedy najważniejsze są prezenty. Nie, prezenty nie są najważniejsze. Najbardziej liczy się obecność drugiego człowieka.

66


jaki ~jaki (Gość)26.12.2016 22:07

A ja lubie swieta bo pakuje walizki i wyjezdzam z tego grajdolu.

25


fku ~fku (Gość)27.12.2016 21:58

Lubię święta,bo nie muszę w telewizji oglądać tych pisowskich mord.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat