metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
loi ~loi (Gość)16.10.2013 08:36

kto wam robi zdjęcia...:(

00


GOSC ~GOSC (Gość)16.10.2013 09:38

To już jedną nagrodę prezydenta mamy, ciekawe kto jeszcze ???

00


j ~j (Gość)16.10.2013 20:23

Brawo dla Pani agnieszki Olczyk!!

00


hutnik ~hutnik (Gość)16.10.2013 20:47

Z całym szacunkiem dla płci pięknej,ale "gdzie te chłopy"?

00


nauczycielka ~nauczycielka (Gość)16.10.2013 23:02

Jest git. Pykam sobie w tygodniu te parę godzinek, kawki łyknę z psiapsółeczkami, po południu paru tumanów w domu dokształcę na korasach, mój pan też belfer, więc latem brykamy na 2 miechy tam gdzie w cieple leżycho totalne. Trzeba było się uczyć, a nie teraz narzekać na pracę i zarobki!

00


kurzajka ~kurzajka (Gość)17.10.2013 09:51

Nastąpił czas nadawania nagród antyreferentalnych za agitację!!! Komu zostaną przyznane następne (może dostanie wikary)?? A może w dowód wdzięczności będzie jakaś nagroda chlebowa?????

00


ii ~ii (Gość)17.10.2013 09:59

"nauczycielka" napisał(a):
Jest git. Pykam sobie w tygodniu te parę godzinek, kawki łyknę z psiapsółeczkami, po południu paru tumanów w domu dokształcę na korasach, mój pan też belfer, więc latem brykamy na 2 miechy tam gdzie w cieple leżycho totalne. Trzeba było się uczyć, a nie teraz narzekać na pracę i zarobki!

Ja i mąż jesteśmy nauczycielami dyplomowanymi, a tutaj zarobki są już wreszcie znośne. Razem na miesiąc 10.000 się uzbiera, więc jakoś już żyć za to można w miarę godnie. Nie gotuję, nie prasuję, nie sprzątam, nie robię zakupów - mamy panią do tego. Dlatego do lekcji zawsze jestem przygotowana i odprężona zanim wejdę do klasy.

00


ton ~ton (Gość)17.10.2013 11:19

"ii" napisał(a):
Dlatego do lekcji zawsze jestem przygotowana i odprężona zanim wejdę do klasy.

dokładnie tak jak piszesz. a my jeszcze sobie pykamy zimą na 2 tygodnie do Zębu lub Karpacza na jakiś obóz zimowy. oczywiście friko bo maluchy zapłacą za nas w ramach opieki. i trzynastka i wakacyjne i bony na święta. ja tam się nie stresuje, że gimbusy sie nie uczą. przynajmniej niewielu z nich ma mi szanse zagrozić. a spinają się, że co to oni w życiu nie będą robić. tylko jak kilka lat później mijam ich na kasie w markecie, to nie wiedzą gdzie ze wzrokiem uciec. ale ogólnie jest git malina.

00


ola ~ola (Gość)18.10.2013 21:53

naprawdę wcześniejsze komentarze pisały nauczycielki? Strzeż Boże moje dzieci przed takimi babami.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat