metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bolek ~bolek (Gość)03.03.2016 22:45


~40 litrów (Gość)przedwczoraj, 18:07
Pani Aleksandro nigdy nie byłem przeciw takim akcjom jak Pani organizuje a wręcz przeciwnie bardzo je popieram.
Te przywileje o których Pani wspomina to raczej tylko teoria.Dzień wolny od pracy oczywiście jest ale niepłatny.Wolę wziąć urlop bo i pracodawcy nie patrzą przychylnym okiem na taką nieobecność w pracy. w większości biorą je tylko uczniowie czy studenci którzy akurat mają jakiś sprawdzian i chcą się wymigać.
Ulga podatkowa śmiechu warta.Co do zniżek na leki to też nie jest aż tak słodko bo jest ich co kot napłakał.Przeważnie są ze stu procentową odpłatnością a od takich zniżka się nie należy.
A już z tym korzystaniem poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej to wogóle jakaś bajka.Nie wiem czy kiedykolwiek próbowała pani skorzystać z tego niby przywileju i jeżeli się to pani udało to wielki(jak mówi młodzież)szacun.
Zniżki w hotelach ,schroniskach itd...to tylko reklama aby zachęcić do przyjazdu a na miejscu okazuje się,że to już nieaktualne albo pomyłka,kilka razy to przetestowałem i za każdym razem pudło.O tych niby czekoladach nie będę się rozwodził bo obraził bym te prawdziwe czekolady.Jedyne co mogę potwierdzić,że jest to darmowa komunikacja dla tych którzy oddali ponad 18litrów.
Może mój komentarz nie był zbyt fortunny ale chciałem zwrócić uwagę na brak szacunku do krwiodawców.Pani napewno nie pamięta jak było kiedyś w czasach tak obecnie krytykowanych ale przynajmniej w tej dziedznie nie można nic zarzucić.Myślę,że było bardziej normalnie niż teraz.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat