metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa ~assa (Gość)31.08.2015 10:11

Zarabiajac 1750 brutto jestes "bogolem" i juz nie dostajesz nic na swoje dziecko!Zadnego stypendium,zadnej pomocy,nawet zasilku rodzinnego!
Zal patrzec na tych "biednych" , potrzebujacych i dostajacych pomoc "rodzicow"
Szukaja non stop "lewych" faktur,by wykazac sie nimi i dostac zwrot poniesionych kosztow!
Oczywiscie zwrot przeznaczaja na alkohol i papierosy,dzieciom moze cos skapnie na prawdziwe zakupy!
Bata na dupe najpierw tym "rodzicom",pogonic do roboty a pozniej BACIORA na dupe naszemu kochanemu panstwu,ktore pozwala na to, regulujac takie,nie inne przepisy!!!!!
Szkoda slow,ryczec sie chce, z bezsilnosci!!

105


gość111 ~gość111 (Gość)31.08.2015 12:33

stypendium hmmm....moi znajomi 1.tatuś nierób,oryginalne buty ,spodnie ,kurtki za co za stypendium mamusia drugi nierób to samo wystrojona jakby co najmniej miała z 5 tys na miesiąc,za co za stypendium,5 dzieci każde w oryginalnych ciuchach bo dostają tyle kasy oczywiściej stypendium,ale jeść nie ma czasami co bo na to nie mogą wydać (niestety)tych pieniędzy....państwo rozpuściło nierobów bo dostają więcej kasy niż oboje by poszli pracować ...wiec kiedyś zapytałam szanownej pani co będzie jak dzieci przestana się uczyć....nie uzyskałam odpowiedzi

41


gość 21 ~gość 21 (Gość)31.08.2015 10:19

Tyle mamy po wejsciu do UE ruina gospodarcza brak pracy i jesli ktos muwi ,ze leniom nie chce sie robić to niech sie zastanowi .Złozyłam ponad 20 miejscach dokumety do firm ogłaszajacych sie i zadna nie odpowiedziała do tej porywiec wniosek z tego ,ze pracy nie ma a mam potrzebne kwalifikacje do zarzadzania firmą .To pozory z ta praca a ogłoszenia sa bo sa .Tak sie porobiło ,ze firmy tylko by chciały przyjmować ludzi z grupą i to umiarkowana areszta ich nie interesuje

63


~PT ~~PT (Gość)31.08.2015 14:33

Mój komentarz wciła cenzura?

30


broda ~broda (Gość)31.08.2015 09:53

Jak patrzę na te kwoty dochodu - to zastanawiam się, czy płakać czy się śmiać. 360 zł na osobę? A my mamy 35 lat wolnej Polski? ...

100


gość1397 ~gość1397 (Gość)31.08.2015 19:37

Moim zdaniem stypendium powinny otrzymywać osoby których rodzice pracują legalnie na umowę za najniższą krajową,dzieci które się dobrze uczą a nie ludzie co pracują na czarno i jeszcze ciągną stypendium bo albo dzieci za dużo i nie mają książek czy tam innych przedmiotów do szkoły albo po prostu rodziny po rozwodzie matka wychowująca gromadkę dzieci i nie ma na nic ta sama wymówka co roku i stypendium. Praca wszędzie się znajdzie dla chcącego nic trudnego .

44


mgmmmm ~mgmmmm (Gość)31.08.2015 09:24

Szkoda, ze ci którzy pracują za najniższą krajową nie.moga dostaac takich zasiłków bo za bogaci....a popatrzmy kto dostaje, 10 procent naprawde potrZebujacych a reszta to lenie smierdzace

123


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat