Jeszcze żeby tylko szpitala na Roosevelta nie zamknęli /co jest wielce prawdopodobne/ i możemy w Piotrkowie jakże Trybunalskim czuć się "bezpiecznie". Wszak miasto zrobiło"co tylko można" aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców .Tekst powyżej.
PS. Szkoda ,że nie zamontowano tego "ustrojstwa" na Wroniej w skarbówce...No tak ,ale to nie teren działalności piotrkowskiego magistratu.
...."jest to malutki krok finansowy władz Piotrkowa Trybunalskiego ,ale jakże "wielki" w poprawę zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców"...przynajmniej w teorii.
A pozostała część miasta? Trzy urządzenia praktycznie w jednym miejscu, a mieszkańcy z innych rejonów w razie potrzeby mają po prostu pecha?
Przyda się jak ludzie przyjdą w listopadzie zaplacić rachunek za wode.
Może użyje tego ratownik medyczny jak mu się własny w karetce zepsuje.
Srsly? Ja bym się cieszył mając coś takiego pod domem... ale spoko, ponarzekajmy sobie, że ktoś pomyślał choć w ten sposób o mieszkańcach.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!