metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Irbis ~Irbis (Gość)17.10.2014 15:36

"OVK" napisał(a):
chodzi o...


Akurat nie wiem, kto jest dyrektorem 16-tki. Nie znam też znajomych prezydenta miasta, bo nie należę do jego wielbicieli.
Za to wiem, że na Ludowej jest potrzebny chodnik.
Co jest trudnego w zrozumieniu tego prostego faktu?????

12


Irbis ~Irbis (Gość)17.10.2014 15:34

"OVK" napisał(a):
przeprosin za co?


Napisałeś:

Cytuję:
A na Ludowej mieszka pewien ktoś od chojniaka,stąd ten "projekt".


Po pierwsze: sugerujesz, że powodem jest fakt mieszkania tej osoby na Ludowej. Tym samym zarzucasz nam kierowanie się osobistymi kontaktami. Sprowadzasz fakt do chęci "przypodobania się ekipie prezydenta. Absurd. A projekt jest odpowiedzią na konkretną sytuację - brak chodnika, duży ruch pieszy i rowerowy.
Po drugie: pisanie "projekt" (w cudzysłowie) oznacza negację.
Po trzecie: piszesz o nas, jako o mieszkających na "nieważnej ulicy". Stawiasz się wyżej (bo jesteś z "Centrum???). A potem się za to obrażasz?
Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe.
Przepraszać nie musisz, bo nie rozumiesz. Jesteś więc niejako usprawiedliwiony.

22


OVK ~OVK (Gość)17.10.2014 15:02

"OVK" napisał(a):
napisałem o znajomku prezydenta mieszkającym na Ludowej?


i żebym nie był gołosłowny,chodzi o bardzo bliskiego znajomka chojniaka,dyrektora 16-stki.

31


OVK ~OVK (Gość)17.10.2014 14:37

"Irbis" napisał(a):
Obrażasz ludzi, którzy zorganizowali ten projekt.
Masz jakieś podstawy do takich stwierdzeń????
Mieszkam w pobliżu Ludowej, podpisywałem ten wniosek, uczestniczyłem w rozmowach z sąsiadami.
W tej sytuacji oczekuję przeprosin, chyba że wytłumaczysz swoją opinię!!!!


przeprosin za co? za to ,że napisałem o znajomku prezydenta mieszkającym na Ludowej?
chyba cię kolego pogięło.
Na drugi raz czytaj ze zrozumieniem.

"Irbis" napisał(a):
Obrażasz ludzi, którzy zorganizowali ten projekt.
Masz jakieś podstawy do takich stwierdzeń????


w którym miejscu swojego postu?
chyba ,że na Dzieci Polskich nie ma już agencji.

Komentarz był edytowany przez autora: 17.10.2014 14:45

31


OVK ~OVK (Gość)17.10.2014 06:12

Cytuję:
natomiast drugi budowy chodnika i progów zwalniających na ul. Dzieci Polskich


pewnie przy burdelu.
A na Ludowej mieszka pewien ktoś od chojniaka,stąd ten "projekt".

104


Irbis ~Irbis (Gość)17.10.2014 07:52

"OVK" napisał(a):
mieszka pewien


Obrażasz ludzi, którzy zorganizowali ten projekt.
Masz jakieś podstawy do takich stwierdzeń????
Mieszkam w pobliżu Ludowej, podpisywałem ten wniosek, uczestniczyłem w rozmowach z sąsiadami.
W tej sytuacji oczekuję przeprosin, chyba że wytłumaczysz swoją opinię!!!!

23


:) ~:) (Gość)17.10.2014 08:17

Obrady nad takimi bzdurami, jak progi zwalniające na Dzieci Polskich czy chodnik na Ludowej. Moze ktos powróciłby do pierwszeństwa na ul. Bawełnianej, tak jak powrócono do pierwszeństwa na ul. Włókienniczej /kto tam mieszka?/ ;)

22


obs. ~obs. (Gość)17.10.2014 10:01

do Ibrisa. Chyba nie zaprzeczysz ,że można zrealizować jakieś ważniejsze inwestycje na terenie miasta ,które aż wołają o remont i to w samym centrum miasta.I nie potrzeba budżetu obywatelskiego żeby wyremontować ulicę i nie wybić sobie zębów trzysta metrów od magistratu. Wiesz ,żeby zobaczyć gdzie jest ulica Ludowa musiałem zerknąć na plan miasta....A takich jak /nie świadomych o ważności ul.Ludowej/jest dużo więcej

31


Irbis ~Irbis (Gość)17.10.2014 11:31

"obs." napisał(a):
ważniejsze inwestycje


Chyba całkiem nie rozumiesz, co to jest budżet obywatelski.
Spróbuję Ci wytłumaczyć.
Ważne dla całego miasta inwestycje powinny być finansowane z budżetu miasta. Potrzeb jest wiele, środków zwykle brakuje. I właśnie na te sprawy "mniej ważne" - nie ma szans. Oczywiście, one są mniej ważne z punktu widzenia całego miasta. Z punktu widzenia kogoś, kto mieszka na Słowackiego, znajomych ma także w reprezentacyjnym centrum i nie ma potrzeby poruszać się po takiej dalekiej okolicy jak Ludowa. Za to dla mieszkańców osiedla Mickiewicza, dla klientów piekarni na Białej, dla rodziców dzieci z pobliskiego przedszkola, i dla wielu ludzi, którzy w tej okolicy bywają - TO JEST WAŻNE.
I właśnie budżet obywatelskim - daje takim inwestycją szanse.
Twój sposób myślenia mnie dziwi. Gdyby był powszechny, nie mielibyśmy nawet drogi do naszego miasta. Bo co np. pracownicy ministerstwa w Warszawie są "nie świadomi o ważności Piotrkowa Trybunalskiego".
Pozdrawiam z dalekiego, nieważnego przedmieścia mieszkańców CENTRUM METROPOLII PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.

31


obs. ~obs. (Gość)17.10.2014 11:58

"Pozdrawiam z dalekiego, nieważnego przedmieścia mieszkańców CENTRUM METROPOLII PIOTRKÓW TRYBUNALSKI"... z przekąsem stwierdzam ,że to ostatnie zadanie dużo wyjaśnia...nie będę się wdawał w dalsze duskusje. To nie ma sensu.

13


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat