metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiesniak ~wiesniak (Gość)26.02.2024 11:20

Jest bardzo bezpiecznie przy tych zniszczonych drogach braku oznakowania poziomego na wiekszosci drog.

11


obs. ~obs. (Gość)26.02.2024 13:44

Obserwując ruch drogowy na "głównych ciągach komunikacyjnych" w Piotrkowie stwierdzam ,że najczęściej "pijani" kierowcy są na ulicach Żelaznej ,Roosevelta ,Żeromskiego i paru równie ważnych..... Jadąc często za moim poprzednikiem na tych ulicach stwierdzam ,że wszyscy są ..."pijani". Gorzej ,choć nie spożywałem jadąc za takim osobnikiem sam jadę jak ktoś na dobrym cyku...Ludzie co ja piszę...Jak jeździć w Piotrkowie to tylko bocznych uliczkach np. Reymonta...bo tam się jeszcze coś remontuje. O przepraszam niedługo ,niedługo część Roosevelta będzie równa ,ale ta najbardziej nierówna część jeszcze pozostanie nierówna inaczej jeszcze bardziej nierówna...

40


Pani z BMW ~Pani z BMW (Gość)26.02.2024 18:13

Jechałam 85 w zabudowanym 14 lutego to policjant zatrzymał i dał tylko pouczenie. A czasami dają za darmo odblaski. Jestem z nich bardzo zadowolona.

14


mieszk ~mieszk (Gość)26.02.2024 13:58

Gdyby jednak służby zajęły się parkowaniem przy ul Broniewskiego na podwójnej ciągłej zwłaszcza jak jeździ już tędy autobus. Kiedy porządek parkowania tak jak znaki nakazują

30


Alkoholik ~Alkoholik (Gość)27.02.2024 00:24

Bo jeżdżą tacy co prawko w czpisach znaleźli...I nie tylko jazda...stan techniczny aut też ma wiele do życzenia...najgorsze są te ledowe żarówki pozakładane do zwykłych lamp..które oślepiają

20


ABS ~ABS (Gość)26.02.2024 13:13

Było by bezpieczniej gdyby nie EPI,to co wyprawiają na drogach,nie mówiąc o parkowaniu pod dyskontami Ehhhh

61


Pezet ~Pezet (Gość)27.02.2024 07:36

Strach jechać

20


Czesio ~Czesio (Gość)26.02.2024 10:24

Czy to prawda, że zaprali wczorajszego dnia policjanci prawko policjantowi?

40


ObserwatorHatorHator ~ObserwatorHatorHator (Gość)27.02.2024 10:53

Ja to jestem takim obserwatorem i widzę w komentarzach ciekawa rzecz. Policjant WRD w Piotrkowie stracił prawo do jazdy. Może portal TYM się zajmie?

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat