metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
aaaa ~aaaa (Gość)07.03.2013 15:12

Gdzie tu jakieś oszczędności;
1) Jeden kierownik ma pod sobą 4 pracowników
2) Drugi kierownik ma kilka sprzątaczek
3) wczasy oraz zapomogi dwa razy do roku renciści i emeryci w UJK biorą dożywotnio

00


M1988 ~M1988 (Gość)03.03.2013 01:25

"Wprawdzie" a nie "w prawdzie"!
"Dopiero po pełnej analizie podejmiemy, podejmiemy decyzję (...)"...
Żadnej korekty!!
Żenada!!
M

00


TO JA ! ~TO JA ! (Gość)02.03.2013 13:17

Zdaje sie ze juz kiedys byla firma zewnetrzna :)ale ktos zmienil ta decyzje, czy to nie ten sam administrator ktory ma dokonac oceny rynku piotrkowskiego :(
Powrot do pomyslu ktory funkcjonuje w calej Polsce.
Wreszcie Rektor widzi gdzie mozna zaoszczedzic :), Jednak nalezy sie jeszcze pochylic nad zatrudnieniem kadry akademickiej :(

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)01.03.2013 20:14

Cytuję:
przyszłości miejsce sprzątaczek zajmie zewnętrzna firma sprzątająca


Rektor dba aby absolwenci tej super uczelni mieli w przyszłości pracę to proste:)
http://naszpiotrkow.blogspot.com

00


ilidan ilidanranga01.03.2013 15:48

gdzie sa te uroczystosci? to powinlo byc juz powiedziane tydzien temu

00


protestant ~protestant (Gość)01.03.2013 16:19

to sie w głowie nie miesci. jak zwykle na ulice pojdą osoby co mają najmniejsze szanse na zatrudnienie...m.in sprzątaczki...a czy jakis wykładowca ??? gdzie tam. ogolnie to przerwałem studia - to nic nnego jak wolnopmularski syf , który został udostepniony szarakom bo zbiżamy sie do konca ery wiary w zmartywchwstanie Jezusa , a wolnomularze , elity - potrzebują frajerów którzy nieśwadomie beda budować dla diabła i jego demonów i uciskać niewinnych ludzi którzy chciali by po prostu żyć jak Bóg nakazał. a nie w takim syfie. niewierzysz? to poczytaj sam, dowiedz się czegoś sam...np tego ze cala psychologie stworzyli dzadkowie i ojcowie wolnomularzy by wymyślac że kazdy ma fobie zaburzenia psychiczne gdy zaczynasz kumać ich dzałanie, plany i rozumiec do czego to wszystkiego zmierza.
ja juz zrozumialem i mam to gdzies. JEzus jedyna drogą , wystarczy mu ufać całym sercem a nie zginiesz , i ne potrzeba żadnych papierków i wysciugu szczurów. amen

00


on ~on (Gość)01.03.2013 14:31

Może kiedyś doczekamy czasów,że przy redukcjach etatów ustawowo zakaże się zaczynać od najsłabszych.

00


cenzura ~cenzura (Gość)01.03.2013 14:36

Oto cały e-piotrkow. W mieście trwają uroczystości Dnia Żołnierzy Wyklętych, a tutaj cisza.

00


cytuje ~cytuje (Gość)01.03.2013 13:05

-"Nie jest zaplanowana żadna redukcja etatów"
-"Kilka osób będzie musiało odejść ... Obsługa zostanie zwolniona"
-"nie wyklucza także, że w przyszłości miejsce sprzątaczek zajmie zewnętrzna firma sprzątająca"
Kto to zrozumie ?

00


Zigi ~Zigi (Gość)03.06.2013 07:02

Kiedy wreszcie będą zwalniać "wiecznych doktorów"?
Młodzi i ambitni nie mają pracy!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat