metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
awey ~awey (Gość)15.07.2014 13:01

Proszę napisać w którym Moku czy na Słowakiego czy na 3 Maja? Bo nie wiem gdzie mam dostarczyć rzeczy...

80


Pietrek Pietrekranga15.07.2014 13:34

A gdzie jest w takich momentach nasze Panstwo??? nauczylismy tych oszolomow ze nie musza kasy dac tylko uzebramy cos i bedzie dobrze. A dlaczego sie ludzie nie ubezpieczaja. Z jednej strony to moze byla by jakas pomoc ale znajac firmy ubezpieczeniowe to i tak w czasie takiej tragedii i tak wydymali by ofiary tego pozaru z kasy. Bo przeciez brac kase latwo a dac cos to juz jak najmniej albo wcale

82


aza ~aza (Gość)15.07.2014 13:43

Nie wiem dlaczego tym zajmuje sie harc ? Czy w naszym miescie nie ma służb które powinny sie tym zająć ,tylko to stowarzyszenie - chyba ,że zarabiają na punkty!

74


GalAnonim GalAnonimranga15.07.2014 22:06

Szkoda,że nie np. od 16:00 do 16:03 - byłoby całkiem prędko. Gdzie i kiedy mam, do cholery, zostawić kilka ciuchów???????? Tak trudno zrobić stały punkt????????

20


bylam ~bylam (Gość)15.07.2014 23:40

Na ul.3ciego Maja.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat