metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tw ~tw (Gość)02.05.2016 19:26

Piotrków powinien podobnie jak Słupsk zakazać występów cyrkowych. Miejsce zwierząt jest na wolności, a nie w klatkach!
To co oni robią powoduje tylko cierpienie Bogu ducha winnych zwierząt, które zmusza się i często katuje, aby ktoś mógł się dobre bawić. Prawie niczym nie różni się to od rzymskich amfiteatrów, bo w nich też cierpiały zwierzęta.
Nie zamierzam przychylać się to nabijania kiesy krzywdzicielom zwierząt

61


~PT ~~PT (Gość)02.05.2016 21:00

Taaa. Powiedz to samo właścicielom psów i kotów. Przecież to nasi bracia mniejsi.

20


Aaaaa ~Aaaaa (Gość)02.05.2016 22:41

To nie idź, nie oglądaj i nie truj. A kto chce niech idzie

26


ja. ~ja. (Gość)02.05.2016 23:18

Dziwią mnie osoby zabierające dzieci do cyrku.

62


ewa ~ewa (Gość)03.05.2016 17:46

Meczenie zwierzat i tyle.

52


Sara ~Sara (Gość)04.05.2016 01:27

Dziwię się, że portal epiotrkow reklamuje takie przestarzałe rozrywki. Cyrk z udziałem zwierząt dawno już powinien zostać zakazany i nie powinno się go wpuszczać do żadnego miasta. Szczęście, że włodarze niektórych polskich miast już dojrzeli do takich decyzji. W tym piotrkowskim zaścianku jeszcze pewnie długo będziemy czekali na podobne. Bo do tego potrzebne jest trochę szersze spojrzenie na "korzyści" płynące z takich czy innych decyzji. Jeśli miasto patrzy tylko na kasę wpływającą do budżetu, to nie ma się czego spodziewać.
Ale liczę na panią Fałek i jej prężnie działające Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Może chociaż raz podejmie skutecznie jakąś akcję.

52


Zanzi ~Zanzi (Gość)05.05.2016 11:05

Precz z cyrkiem! Chory rodzaj "rozrywki" i nic więcej.

62


A. ~A. (Gość)08.05.2016 20:04

NIE

30


A. ~A. (Gość)08.05.2016 20:18

Mówię stanowcze Nie tego typu rozrywkom!! Jak można tak męczyć zwierzęta? .Byłam z 7 letnią córką. Pierwszy i ostatni raz. Okropne doświadczenie. I te ich smutne oczy... W tym widowisku nie było nic zabawnego,a to ciągłe zapewnianie przez megafon, że te zwierzęta są szczęśliwe było bardzo irytujące. Nigdy więcej!!

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat