metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Oko ludu ~Oko ludu (Gość)26.04.2016 10:00

Jestem wyjątkowo podejrzliwy jak politycy biorą się za jakieś akcje społeczne. Zawsze jest za tym drugie dno którego na razie nie dostrzegamy . Na pewno kwestie wyborcze . Bo będą mogli napisać, powiedzieć , że robili coś dla plebsu. Z drugiej strony pytanie czy ktoś inny po za ludźmi z branży politycznej coś robi dla tego lokalnego społeczeństwa? no może firmy. I jak by na to nie patrzeć ludzie coś z tego mają. Choćby oznakowany za free rower.

90


kika ~kika (Gość)26.04.2016 17:19

Ja miałam oznakowany przez policję rower i niestety po kradzieży nie pomogło to w jego odnalezieniu :(

10


Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)26.04.2016 17:10

Nie prawda że w akcje społeczne angażują się tylko Artur Ostrowski Grzegorz Adamczyk Szymon Miazek Oskar Kuliński czy Marek Domaracki bo w Stowarzyszeniu Czas na Piotrkowskie jest jeszcze sporo osób które aktywnie działają przykładem jest np Sylwia Stonoga

32


dexterPL ~dexterPL (Gość)26.04.2016 14:43

a ja mam nadajnik GPS jak mi ktoś powinie rower, sam go znajde, zaczaje się , zabije , potne na kawałki i wrzuce do rzeki.

21


nie wierzę politykom ~nie wierzę politykom (Gość)26.04.2016 09:32

Stowarzyszenie polityków: Miazek, Kuliński,Adamczyk, Ostrowski, Domaracki.CZY NIC NIE MOŻE SIĘ ODBYĆ BEZ ICH UDZIAŁU.

45


dekkers ~dekkers (Gość)27.04.2016 00:14

Szkoda tylko, że nikt nie mówi o tym, że znakowanie roweru powoduje utratę gwarancji.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat