metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bravo ~bravo (Gość)17.12.2014 15:54

'podjęto także stanowisko w sprawie kontraktowania świadczeń'-bardzo konkretna i wyczerpująca informacja

40


liber ~liber (Gość)17.12.2014 18:26

Coś mi się zdaje, że niektórych na tym forum "zczyściło". Czy potraficie coś innego niż tzw. przyklejanie łatek? Sklave, ocet i inni, jesteście już naprawdę nudni. Jakoś nie krytykujecie pracy urzędu, podejmowanych przez starostę decyzji, podejmowanych działań, tylko czepiacie się staroci ciągle odgrzewając stare kotlety. Chcecie dołączyć do tej, jak to nazywacie, "sitwy"? Złóżcie CV i jeśli macie odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje, zostaniecie pewnie przyjęci. Ale uprzedzam - tam trzeba pracować i myśleć.
tony soprano - Ty nie składaj CV, bo Ty nawet nie wiesz o co chodzi. Zdziwioony??????????? No i niech tak zostanie.

26


liber ~liber (Gość)17.12.2014 19:03

I jeszcze jedno, weźcie się wszyscy walcie

13


mooloo ~mooloo (Gość)17.12.2014 19:18

"liber" napisał(a):
Złóżcie CV i jeśli macie odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje, zostaniecie pewnie przyjęci. Ale uprzedzam - tam trzeba pracować i myśleć.

O mało nie spadłem z krzesła....

30


liber ~liber (Gość)17.12.2014 19:58

przepraszam,poniosło mnie,zapomniałem wziąć tabletek.

41


czarnocin pozdrawia i ~czarnocin pozdrawia i (Gość)17.12.2014 20:53

Gratuluje dla powiatu to wyróżnienie

41


wergo ~wergo (Gość)17.12.2014 20:55

Ty ocet to się lecz. Najbliższy szpital wiesz gdzie jest. Tylko nie wiem czy specjalizacje dla ciebie mają

23


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)17.12.2014 21:55

Ty wergo to się lecz. Najbliższy szpital wiesz gdzie jest. Tylko nie wiem czy specjalizacje dla ciebie mają

21


janusz ~janusz (Gość)17.12.2014 22:04

"liber" napisał(a):
przepraszam,poniosło mnie,zapomniałem wziąć tabletek.


Też mi się czasem zdarza,a to zapomne tabletek i rozmawiam z wiadrem,ostatnio przytulałem sie do kosza na śmieci,było cudownie.

20


Debi +L ~Debi +L (Gość)17.12.2014 22:44

A wopr co z wopr . Skrodzki CZY Ciechanowski?

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat