metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Re ~Re (Gość)10.08.2016 21:17

Do pokemon. Nie musimy czekać, wystarczy zebrać podpisy pod referendum..

45


pokemon ~pokemon (Gość)10.08.2016 21:22

A można tak odwołać wójta .

45


pokemon ~pokemon (Gość)11.08.2016 05:46

Gabrych.
Widzę że kolejny urzędas broni wójta ja rozumie że tak musicie ale nie bardzo wiem co ma do tego osp Rozprza.przechodzę tam często koło budynku jest tam grupa młodych ludzi grzeczni .przed budynkiem elegancko tuje kwiatki nawet cos w podobie do fontanny czy oczka wodnego mają i rybki calkiem to nieźle wygląda.ostatnio przechodziłem obok ich na plac zabaw jaki plac mają z tyłu powiem że mnie zaskoczyło.polecam zobaczyć .nie wiem czy oni jakieś profity mają za to ale wygląda to super.a tak na marginesie ciekawy jestem jak wygląda sala po remoncie może kiedyś podejdę i zapytam czy można obejrzeć.
Gabrych czemu porównujesz bałagan w gminie do jakiejś osp dalej nie wiem

26


pokemon ~pokemon (Gość)12.08.2016 07:58

Gabrych to nie jest zawziętość tylko po prostu nie podoba mi się i nie toleruje tego co sie dzieje w ug Rozprza .proszę też nie mieszaj tych chłopaków i nie porównuj ich do kogo kolwiek a tym bardziej do gminy .oni maja swoje władzę są niezależni i robią super robotę.wiem bo jestem bliskim sąsiadem .po prostu mają swoje zdanie i to chyba władzy sie nie podoba bo nie mogą ich ugiąć a to ze pilnują swojego terenu na który gmina chciała wejść bez prawnie to chyba dobrze .tak trzymać panowie coraz więcej ludzi jest z wami .

35


oko ~oko (Gość)04.11.2016 07:38

bajki o strefie to była propaganda PSLu przed wyborami i nic więcej

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat