metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lilka ~lilka (Gość)16.03.2014 15:32

Boże, ten zastępca wójta Artur Cubała to skóra ściągnięta z ojca, wójta Stanisława Cubały! Ten obok też na głód się raczej nie skarży....

54


kubaaaaa ~kubaaaaa (Gość)16.03.2014 18:27

jeśli myślicie ze 1 kosz wystarczy na rodzine to sie mylicie. 1 kosz i nie wiadomo co do niego wrzucic. PORONIONA GMINA! szkoda pare groszy zeby kazdemu mieszkańcowi dac np. głupie worki na segregacje?

33


z-ca2 ~z-ca2 (Gość)17.03.2014 10:21

Gmina Gorzkowice 5zł za segregowane 9 za posegregowane,Kamieńsk jeszcze mniej.To znaczy źe gmina Rozprza zarabia na śmieciach, a w myśl ustawy nie powinna.Wynikaz tego, źe mamy niekompetentnych i pazernych gospodarzy.Jak moźe zarządzać dobrze gminą wójt weterynarz i zasťępca który wcześniej prowadził bar, a potem był kierownikiem recepcji nieczynnego ośrodka nad zalewem cieszanowickim.

53


dudek ~dudek (Gość)17.03.2014 21:40

"zca2" napisał(a):
Gmina Gorzkowice 5zł za segregowane 9 za posegregowane,Kamieńsk jeszcze mniej.To znaczy źe gmina Rozprza zarabia na śmieciach, a w myśl ustawy nie powinna


Czytaj ze zrozumieniem co się składa na opłatę a nie piszesz bzdury.

51


miszkaniec------- ~miszkaniec------- (Gość)18.03.2014 18:03

Po prostu we wszystkich gminach jest normalnie tylko u nas jakieś wariactwo. Wszędzie mieszkańcy dostają worki na śmieci segregowane i te worki są raz w miesiącu odbierane z posesji tylko u nas z tymi śmieciami trzeba gdzieś jeździć kto tak wymyślił w naszej gminie i dlaczego co to z idiotyzm?

01


mieszkanieccc ~mieszkanieccc (Gość)19.03.2014 11:20

Na zdjęciu widać jak wójta Jędrzejczyka obchodzą sprawy gminy. Czyli wcale. A wygląda jak ... wszyscy sięę chyba domyślają.

22


goosc ~goosc (Gość)20.03.2014 08:36

Kiedy na stronie gminy pojawią się ogłoszenia konkursów na kandydatów na stanowiska dyrektorów szkół?
Czy i tym temacie gmina będzie odosobniona?

41


Rozprzanin ~Rozprzanin (Gość)20.03.2014 18:39

Za ponaglenie zapłaciłem ostatnio 8 zł dodatkowo - więc Pan Cubała kłamie, że są one wliczone w koszty, a jak kłamie w tym przypadku to całe to wyliczenie jest do d...y! Dlaczego nie ma worków na segregowane śmieci, dlaczego ktoś wymyślił te gniazda??? Dlaczego śmieci są odbierane tylko raz w miesiącu, a nie jak na przykład w Piotrkowie co dwa tygodnie???

22


broda ~broda (Gość)20.03.2014 19:06

"dudek" napisał(a):
Czytaj ze zrozumieniem co się składa na opłatę a nie piszesz bzdury.


A kogo to obchodzi? Mnie jako klienta interesuje cena ostateczna. Podobnie jak z prądem. Pięć składowych - a cena finalna - astronomiczna. Rozliczenia między podwykonawcami mnie nie interesują, ja chcę płacić jak najmniej.

21


olus33 ~olus33 (Gość)20.03.2014 21:20

Kiedy na stronie gminy pojawią się ogłoszenia konkursów na kandydatów na stanowiska dyrektorów szkół?
Czy i tym temacie gmina będzie odosobniona? Możę jakiś inny pomsł?[cytat]

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat