metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
34511 ~34511 (Gość)17.05.2015 08:34

Fajna ta czarna ^^

103


alf ~alf (Gość)17.05.2015 09:01

Panie z Amiciiiiii bardzo smakowite :)

74


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)17.05.2015 09:32

Co powinien wiedzieć o Piotrkowie...Hmm pewnie powinien wiedzieć kiedy na mieście będzie waliło gnojówką z okolicznych pól.
Wtedy wiadomo brak łaknienia odruchy wymiotne i interes ma zastój.

83


qqryq ~qqryq (Gość)17.05.2015 12:06

jak się w tym "przewodnictwie" piotrkowska gastronomia rozpasa, to już szans na dobre jedzenie nie będzie...
no ale zawsze urocza kelnereczka będzie mogła podpowiedzieć, gdzie rozchodzić tę potrzebę

41


sklave sklaveranga17.05.2015 10:32

No a ile takie szkolenie kosztuje? Kto za nie płaci? I czy jest egzamin końcowy by otrzymać taki piękny certyfikat? Kto jest pomysłodawcą tego szkolenia?
Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

51


bliźnięta ~bliźnięta (Gość)17.05.2015 15:28

Trzeba by chyba z historią Piotrkowa Trybunalskiego zapoznać radnych miasta i zarząd miasta aby nie popełnili już takiego błędu i w kamienicy Królowej Bony nie zezwolili na prowadzenie lokalu pod inną nazwą jak "Królowa Bona". Dlaczego w Piotrkowie Trybunalskim jest tak mało właśnie nazw związanych z naszą historią lokalną.

90


Lucjusz ~Lucjusz (Gość)17.05.2015 21:12

Restauratorów to powinno się przeszkolić z gotowania a nie z historii.... Bo grochówkę, ogórkowa albo schabowego to ja mogę sobie w domu zrobić za grosze!
A będąc na starówce chciałbym zjeść coś czego w domu nie zrobię, coś nowego .... O smaku takim jaki do tej pory nie znałem......
To samo z piwem..... Jak można poić klientów tymi szczochami typu Tyskie, Lech albo Dębowe.. Jak w Piotrkowie i okolicach mamy tak dobre browary rzemieślnicze.. Tego nie pojmę nigdy

111


vivien ~vivien (Gość)18.05.2015 08:28

Nawet gdybym była turystą, to nie poszłabym do restauracji po to aby restaurator opowiadał mi o Piotrkowie... z założenia restauracje służą do tego aby coś zjeść i ewentualnie miło spędzić czas a jeśli taki restaurator chce w jakiś sposób przekazać historie miasta klientowi to niech to będzie przekaz w postaci wystroju lokalu czy też lokalnej kuchni... a nie monolog ze strony restauratora o historii Piotrkowa... bez sensu

52


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)18.05.2015 10:40

Co powinni wiedzieć ? Że PODATKAMI miasto może pozamykać ich firmy.

10


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)18.05.2015 13:46

Branżę gastronomiczną w Piotrkowie to trzeba przede wszystkim przeszkolić z obsługi konsumenta i kuchni bo to nędza, oj nędza....

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat