metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Polska ! ~Polska ! (Gość)31.10.2014 16:34

Jak to nie ma chwytliwych haseł ?
Drużyna Amatora to nie chwytliwe hasło?
Proboszcz z ambony już mówił kvrwa nie głosuj mi uju na nikogo poza moim ziomem w czarnych płaszczu i w czarnej bryce.
Mówię do batmana chyba dziś coś pier...., co ?
A on - noooo wicka przed 12.
Reasumując każdy kto odda głos na obecny stan pełnego szamba z zawartością tam pływającą wątpliwej jakości materiału jest głupcem społecznym.
Taki wybór to tylko pozwolenie na dalsze okradanie Was jelenie, na rżnięcie Was w biały dzień i plucie Wam w twarz.
Dziękuję za Uwagę.

92


OVK ~OVK (Gość)31.10.2014 17:24

"janusz" napisał(a):
nie decyduj za innych i nie dyktuj kto na kogo ma zagłosować...


nie decyduje i nie dyktuje nikomu,to jest tylko sugestia aby nie głosować na to zło,ale jeśli Ty jesteś taki tępy to głosuj na nich i weź to później na klate.

75


pierwszy wyborca ~pierwszy wyborca (Gość)31.10.2014 18:24

W Łękach Szlacheckich najlepszym kandydatem na wójta jest Darek Kołodziejczyk. Mamy dość już rządów obecnego wójta i jego świty. Władzę należy oddać w ręce młodych ludzi, którzy przewietrzą ten urząd i tę gminę.

50


karamba ~karamba (Gość)31.10.2014 19:34

W całym mieście przytłaczają podobizny jednego pana - żaden kandydat nie dysponuje tak zdeterminowaną "drórzynom", która ładuje finanse na kampanię- ja im się nie dziwię, niektórzy mają naprawdę wiele do stracenia...

83


xyz ~xyz (Gość)31.10.2014 20:38

Cytuję:
Co naprawdę trafia do wyborcy?


Do mnie nie trafiają plakaty, banery itp. zawierające populistyczne hasła. Marzeniem moim jest, żeby tak jak w 2010 r kandydaci na prezydenta wyszli na ulicę jak Waldemar Matusewicz z mikrofonem i odpowiadali na pytania mieszkańców na żywo. Polity i adwokat to kłamcy. Bo obaj muszą kłamać żeby mieć pracę. Adwokat broniąc swojego klienta broni w sprawach karnych morderców, gwałcicieli, oszustów finansowych i gangsterów wiedząc kim są naprawdę wciska kit na sali sądowej. Polityk podobnie. Obiecuje a słowa nie dotrzymuje bo i w sejmie i w samorządzie musi być większość. Przed wyborami wmawiają wyborcom żeby nie głosowali na tych czy innych tylko na nich. A po wyborach wchodzą w koalicję ku zdziwieniu wyborców z tymi na których nie kazali głosować. Z kandydatami z lity nr 20 KWW Krzysztofa Chojniaka bylo i bedzie podobnie.

51


olo ~olo (Gość)31.10.2014 23:55

Witam,właśnie wróciłem z pracy przeczytałem te kilkanaście wpisów i tak się zastanawiam na kogo oddać swój głos.Większość z Was pisze na kogo nie głosować a niektóre wpisy są stronnicze.Ja uważam że trzeba dać szansę ludziom młodym którym się chce i mają pomysły jak w naszym mieście żyło się lepiej!Najlepiej byłoby gdybyśmy ich znali ale nie patrzmy na partie i nie głosujmy na jedynki to ludzie którzy już mieli swoją szansę!Wracając widziałem duży baner aktualnego prezydenta "całym sercem dla Piotrkowa" nie wiem może moje serce bije inaczej ale mam wrażenie że Jego serce 💗 bije tylko dla siebie samego i jego bliskich!!!W mieście dzieje się niewiele a młodzi ludzie uciekają w poszukiwaniu lepszego życia!Jest szansa by to zmienić nie zmarnujmy jej.Piszcie kogo znacie i na kogo warto oddać głos razem musi się udać!

91


spacja ~spacja (Gość)01.11.2014 10:38

Lokalne media! proszę, przeprowadźcie i opublikujcie przedwyborcze sondaże!

63


DROPs ~DROPs (Gość)01.11.2014 10:42

Jaką niezwykłą subtelnością wykazał się sztab wyborczy pewnego pana, zawieszając jego banery na słupach w Al. Cmentarnej tuż przed 1 XI

70


OVK ~OVK (Gość)01.11.2014 11:09

"DROPs" napisał(a):
Jaką niezwykłą subtelnością wykazał się sztab wyborczy pewnego pana, zawieszając jego banery na słupach w Al. Cmentarnej tuż przed 1 XI


zwykłym chamstwem i pogardą dla społeczeństwa,te hieny "cmentarne" nie potrafią uszanować Święta Zmarłych,oblazły to miasto jak wszy dookoła i zatruwają powietrze,nie mają szacunku nawet dla tak Wzniosłego Święta !
WSTYD CHOJNIAK!!!!!!!!!!!JAKIM TRZEBA BYĆ PROSTAKIEM !!!

Komentarz był edytowany przez autora: 01.11.2014 11:15

124


janusz ~janusz (Gość)01.11.2014 11:21

"OVK" napisał(a):

O nie na pewno na nich nie zagłosuje ani na tych co Ty chcesz abym zagłosował...dobrze wiesz o kim mowa...a pewnie myślisz że każdy jest tutaj tępy skoro bez przerwy powtarzasz na kogo nie wolno głosować (myslsiz że jak raz powiesz to ludzie nie zrozumieją ?)...i każdy ma swoje zło dla jednego coś będzie dobrem ale już dla innego to dobro będzie złem

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat