metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
była uczennica ~była uczennica (Gość)03.02.2013 18:34

do szkoły w Woli? i zrobić tam jeszcze większe skupisko? do Bujen? już teraz z tego, co wiem w niektórych salach uczniowie nie mogą się pomieścić. poza tym do Woli nie jest przenoszone aż tyle dzieci. góra 1-2. w dodatku nie z każdego rocznika. a podstawówka z Bujen. dobudowywana jest tylko sala, stołówka i przedszkole. wszystko więc nadal będzie małe i wątpię, żeby jeszcze tyle dzieci się tam pomieściło.
ja jestem za tym, żeby szkoła jednak pozostała gminna. ;)

00


VIVAT IRLANDIA ~VIVAT IRLANDIA (Gość)03.02.2013 17:09

Polityka antyrodzinna w Polsce takimi skutkami właśnie się objawia! Coraz mniej ludzi w kraju zostaje, bardzo duża część wyjechała a ci co zostali nie podejmują zakładania rodziny ze względów finansowych oraz pod groźbą utraty pracy i niech nikt mi nie mówi że tak nie jest! Rząd niszczy nas już od dziecka podnosząc chociażby podatek z 8 na 23% na art. dziecięce! Wyniszczanie Polski i Polaków trwa jak widać w najlepsze!

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)18.02.2013 21:48

do Adama, widzę gościu,że masz jakiś uraz na punkcie radnych, a może to zwykła zazdrość, żyjesz w wolnym kraju, więc masz wybór, a wybory tuż, tuż, spróbuj, a może i ty zostaniesz nawiedzonym radnym, pytanie tylko czy ci oszołomie ktoś da mandat zaufania

00


z Woznik ~z Woznik (Gość)02.12.2013 14:48

Tak jak piszecie - Wojt buduje pomniki. Na tej samej zasadzie zlikwidowal szkole w Woznikach (teren ponad 2ha, ladny park, na uboczu) a zbudowal w Gomulinie przy samej drodze S8. Nie ma teraz ani jak tam wjechac a do tego nie ma opcji na parking. Przyjezdzam na wywiadowke do dziecka i staje w blocie na sasiednim ze szkola polu ....

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat