metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xx ~xx (Gość)05.06.2017 11:58

Niech zrobią porządek na DK12 - to Zalesicką odciążą.
Te światła w Przygłowie i Uszczynie niestety bardzo spowalniają ruch i stad te korki.
Poza tym dlaczego nie ma na tej drodze pobocza dla np. rowerów i wolnych motorków. Dosyć, że spowalniają ruch (bo nie mają pobocza) , to jeszcze nie można ich minąć (bo się nie da-taki ruch).

141


Mieszkaniec Zalesickiej ~Mieszkaniec Zalesickiej (Gość)05.06.2017 22:55

Nie dość że peryferia to jeszcze ruch jak na autostradzie. A asfalt...dziura na dziurze...

60


Yhy ~Yhy (Gość)05.06.2017 22:43

Z tego co wiem radny Pencina wyprowadził się do apartamentowca w samym centrum wielkiego miasta Piotrkowa Trybunalskiego a na Zalesicką przyjeżdża jak mu się zachce, więc po co się będzie trudził o jakieś chodniki i ścieżki rowerowe

30


Iwona z Zalesickiej ~Iwona z Zalesickiej (Gość)05.06.2017 19:24

Zabierając wnuczka od córki z którym mam przejść drogę jednego przystanku autobusowego to jest droga przez mękę,jak się nie zejdzie na pobocze(rów obrośnięty trawą) to nie wiem jak może się to skończyć.Dziecko ma dwa i pół roczku.A po tragedii (dzieci też tu chodzą same bez opiekunów) to zapóżno na remonty.

20


gość ~gość (Gość)05.06.2017 17:01

Przez Kałek też jeździ jakiś oszołom niebieską nubirą ponad stówkę.

50


Zmotoryzowany ~Zmotoryzowany (Gość)05.06.2017 16:56

Autostrada Zalesicka !!!

50


Lider ~Lider (Gość)05.06.2017 16:42

Co dalej co dalej ....Zaorać i po problemie.

70


po policje ~po policje (Gość)05.06.2017 16:36

dzwońcie na policje i niech wyłapią debili..

51


apelujący ~apelujący (Gość)05.06.2017 16:34

w ostatni piątek wracałem tamtędy, nie jechałem za szybko (ok 60km/h) jak na wieś to i tak za dużo, bo w każdej chwili ktoś może wyjść, wyjechać i tragedia gotowa. zostałem wyprzedzony przez kilka samochodów, jechali po autostradzie, niektórzy nawet z dziećmi. jak dla mnie to są kierowcy bez wyobraźni i mózgów. a tą sprawą zajmie się ktoś dopiero wtedy jak przez takiego szaleńca ktoś zginie. mieszkańcy Zalesic, witowa Kałku i Podkałku - może na własną rękę usypcie jakieś progi zwalniające, szczerze wam współczuje.

50


asd3 ~asd3 (Gość)05.06.2017 16:08

Przy okazji może kolejni geniusze odwrócą bieg lini autobusowej nr 8.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat