metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ręce opadają ~ręce opadają (Gość)05.06.2017 09:53

Wniosek jeden.Jak jedzie ktoś na chińskim skuterze 20/h bo mu się nie śpieszy to też jedziemy 20 bo inaczej będzie niebezpiecznie

140


mieszkanka ~mieszkanka (Gość)05.06.2017 10:10

To fakt!!! Zalesicka stała się"obwodnicą" Piotrkowa. Natężenie ruchu jak na Sulejowskiej. Do połowy drogi zrobiony chodnik, a dalej???? Jest naprawdę niebezpiecznie, szczególne dla dzieci !!! Po południu jest tyle aut, że kilka minut zajmuje przejście na drugą stronę ulicy. Może mieszkańcy ulicy na własną rękę zorganizują utrudnienia na drodze, żeby zniechęcić kierowców do jazdy Zalesicką i zainteresują tym ogromnym problemem naszych radnych... Jakieś pomysły???

81


Ja ~Ja (Gość)05.06.2017 12:33

Prosimy o dokończenie budowy ścieżki rowerowej.

50


do 97-300 ~do 97-300 (Gość)05.06.2017 12:01

Ci co notorycznie przekraczają prędkość i wyprzedzają po 3-4 auta, to są ci miastowi co pędzą cwałem do swojego chomontkowa, jak to określa 97-300.

64


Szybki ~Szybki (Gość)05.06.2017 13:26

Może prezydent zamiast w nieskończoność robić trakty wielu kultur to zainwestował by w obwodnicę we wschodniej części miasta tak aby odciążyć miasto od sporego natężenia ruchu

50


nowość ~nowość (Gość)05.06.2017 09:54

Radny Pencina na pewno sprawę załatwi.

83


agata-grzesiczak@wp.pl agata-grzesiczak@wp.plranga05.06.2017 14:08

Z dzieckiem wychodząc na spacer czekam 10 minut żeby przejść na drugą stronę ulicy. Idziemy rowami bo strach iść POBOCZEM! Niedługo przerzucimy się na ogrodzenia i będziemy skakać po płotach jak małpy, bo kierowcy mają gdzieś czy idzie kulawy pies czy matka z dzieckiem! Takie są realia, ta ulica nigdy doczeka się kontynuacji chodnika i ścieżki rowerowej. Lepiej inwestować pieniądze w co innego. Pozdrawiam z Zalesickiej

40


Gal ~Gal (Gość)05.06.2017 15:14

Roosevelta na miłość Boską zróbcie !!!!!!!!!!!

30


asd3 ~asd3 (Gość)05.06.2017 16:08

Przy okazji może kolejni geniusze odwrócą bieg lini autobusowej nr 8.

40


apelujący ~apelujący (Gość)05.06.2017 16:34

w ostatni piątek wracałem tamtędy, nie jechałem za szybko (ok 60km/h) jak na wieś to i tak za dużo, bo w każdej chwili ktoś może wyjść, wyjechać i tragedia gotowa. zostałem wyprzedzony przez kilka samochodów, jechali po autostradzie, niektórzy nawet z dziećmi. jak dla mnie to są kierowcy bez wyobraźni i mózgów. a tą sprawą zajmie się ktoś dopiero wtedy jak przez takiego szaleńca ktoś zginie. mieszkańcy Zalesic, witowa Kałku i Podkałku - może na własną rękę usypcie jakieś progi zwalniające, szczerze wam współczuje.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat