metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Aman Amanranga02.11.2010 16:52

Czy widzieliście tego gościa, który prawie na terenie cmentarza sprzedawał mechaniczne pieski? To święto zamienia się w istny jarmark. Pieski, baloniki, wata cukrowa itp. Jak kościół może zezwalać na tego typu zachowanie.

11


wyborcaPT ~wyborcaPT (Gość)02.11.2010 17:06

"anigav" napisał(a):
ILE LAT MOZNA W SRODKU EUROPY NA CMENTARZU POD POMNIKIEM LISCIEM SIĘ WYCIERAC?!


Tak jest! A jak liścia w pobliżu miejsca kucnięcia nie ma, to palcem!

20


wyborcaPT ~wyborcaPT (Gość)02.11.2010 17:14

"Waldemar" napisał(a):
Wszyscy normalni udają się do istniejącej i działającej parę lat ubikacji przy nowej kaplicy.


Tak jest! Ale jeżeli ktoś jest nienormalny, to co, gorszy od normalnego i pod pomnikiem ma defekować?
Tak jest! Ale nawet jeżeli normalny, to - przypadki przecież po ludziach chodzą - może mieć sraczkę, to jakim cudem z cmentarza w polu ma przefrunąć kilometr do nowej kaplicy, zdążając przed dokonaniem aktu defekacji w portki? Chyba kangurze skoki musiałby mieć!
Jak już udzielasz rad, to weź pod uwagę wszystkie ewentualności.
Teraz, kiedy już Cię natchnąłem, to może coś wymyślisz praktycznego.

30


anigav ~anigav (Gość)02.11.2010 17:22

"Waldemar" napisał(a):
Myślę, że niektórzy mogą się tak załatwiać do końca życia.
Wszyscy normalni udają się do istniejącej i działającej parę lat ubikacji przy nowej kaplicy.


no jasne oczywista oczywistos ja "zdąże" ty pewnie tez choc pewnosci nie mam ale jakas starcza postac? juz widze jak napaza niczym perszing na wysokosci lamperii z nowego placu na Spacerowej do kaplicy -Maarne sząsee- ze starego nieco blizej:) Ale w takie dni jak minione gdzie luudzi masa sie kreci to tu to tam w te i w tamta strone,normalnie przejsc sie nie da bo co rusz ktos przed toba zmienia kierunek - a jeszcze do wujka chodzmy i stryjenki prababki no wiesz tej co ci opowiadalam.. sory W. mogli chociaz pomyslec i postawic po dwie TOj-TOjki. niestety ludzie robili pod murem
a idac do samochodu rozgladasz sie by nie wdepnac.

20


Egon ~Egon (Gość)02.11.2010 18:21

Piotrkowski cmentarz to jakaś kpina, nie dość że za pochówek zdzierają z człowieka ostatnie "grosiki" to w takim dniu jak Wszyscy Święci nie można załatwić swojej potrzeby bo nie ma żadnej toalety (np Toi Toi) w zamian tego są stoiska z zabawkami i jedzeniem. A druga sprawa to organizacja ruchu a dokładniej mówiąc parkingi. Po lewej stronie nowego cmentarza jest ogromny teren na którym trzech sprawnych parkingowych kierowało by kierowcami jak i gdzie mają stanąć autem i takie sprawne kierowanie ruchem spowodowałoby że ulica Spacerowa i Rolnicza byłyby luźne i przejezdne. Ale niestety widać że osobom odpowiedzialnym za nasz cmentarz myślenie boli i najlepszym pomysłem jakim mają to postawić znak D3 i B2. Na pocieszenie dodam że Wy nie jesteście jedyni w naszym kraju, jest was więcej i każdego 1 XI rywalizujecie o kim będzie głośniej w mediach.

40


Beata ~Beata (Gość)02.11.2010 22:09

Ciekawe co dla władz miasta jest opłacalne.

20


REaltEicPlanJEzus ~REaltEicPlanJEzus (Gość)08.11.2010 22:23

skorumpowane chciwe władze miejskie, miasto układów, i tyle, w Ameryce takich radnych po prostu wywalają z roboty i tyle.żal im kasu na zbudowanie czegokolwiek sensownego, u nas w moim mieście włąściwie w Powiecie jest ze 7 cmentarzy, a jedno komunalne -jakoś pleban potrafił się dogadać i razem z władzami chowają tam zmarłych. tyle. Fajny Artykuł

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat