metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mądrx ~mądrx (Gość)23.10.2014 09:37

To pewnie jakis chwast z łks

10


majkel27 ~majkel27 (Gość)21.10.2014 10:49

ja bym go postawił przed tym 34 latkiem i niech teraz on z całej siły odda mu w ten głupi dresiarki ryj, i jeszcze kop w jaja na dowidzenia!!! każdy dress to dno dna i 2 metry mułu, takich to do kamieniołomów albo do watykanu niech ich molestują az będą wyli z bólu. prosze o wystawienie tego komenatrza

202


Zanzi ~Zanzi (Gość)21.10.2014 11:30

Cytuję:
Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności

Może chciał na wczasy do "hotelu na Wroniej" ;)

40


F2q F2qranga21.10.2014 20:07

Następny kandydat na kamieniołomy.

40


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)22.10.2014 00:18

A co właściwie było powodem pobicia? To chyba istotne, a nie ma o tym nawet słowa.

10


broda ~broda (Gość)22.10.2014 07:08

"Al-Bundy" napisał(a):


Dostał za darmo?

10


do majkel 27 ~do majkel 27 (Gość)22.10.2014 09:15

puknij się pustaku w głowę! dla Ciebie każdy kto nosi dres to dno??skąd przypuszczenia ze był to, jak ty to napisałeś "dres".
Nie obrażaj ludzi noszących dres! do brutalności zdolny jest każdy nawet ten pod krawatem! wiec zbędne komentarze zostaw dla siebie!

13


JWP ~JWP (Gość)22.10.2014 10:23

"do-majkel-27" napisał(a):

a jak myślisz w piotrkowie więcej osób zostało pobitych przez krawaciarzy czy przez dresików ?

31


Zanzi ~Zanzi (Gość)22.10.2014 12:40

"JWP" napisał(a):
w piotrkowie więcej osób zostało pobitych przez krawaciarzy czy przez dresików ?

A jak krawaciarz ma wolny weekend i np. biega, w dresiku, a na drodze spotyka nieprzyjaciela, którego bije, to jak to zdarzenie wtedy zakwalifikować?
(Mam nadzieję, że kiedyś skończy się ocenianie i szufladkowanie ludzi ze względu na ubiór)

12


mnie się podoba ~mnie się podoba (Gość)22.10.2014 17:45

Mnie to się podoba szybkość akcji poszukiwania bandyty przez policję. Policzmy - lipiec, sierpień, wrzesień, październik, cztery miesiące. Przez cztery miesiące ten rozbójnik pewnie jeszcze kilka osób pobił, obrabował, a może i zabił. Przez cztery miesiące policja działałaaaaa. Wykrywalność czyli skuteczność czyli nieuchronność kary, jak najwyższej jest najlepszym sposobem na zwalczenie przestępców i przestępczości. A tu! Jeszcze kilka miesięcy będzie sie tym zajmować prokuratura, a następnie proces w sądzie i.... zbój wyjdzie za pół roku dalej zbójować.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat