metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)11.09.2015 10:56

do wyborców PIS-u nie głosujcie na Macierewicza ani na jego pełnomocnika Misiewicza to ludzie z Warszawy oni dla nas nic nie zrobią !!! Głosujmy na kandydatów PIS-u ale z naszego miasta lub z powiatu . Głosujmy no naszych mieszkańców .

91


katolik ~katolik (Gość)11.09.2015 11:13

Precz z Macierewiczem.co on ma wspolnego z naszym miastem i regionem zupelne zero

153


fanka ~fanka (Gość)11.09.2015 11:06

Ten he he ... to jakis oszolom.kon by sie z niego usmial.

23


Zanzi ~Zanzi (Gość)11.09.2015 12:00

Cytuję:
Chętnie przyjmą mandat

A już myślałam, że będą się zrzekać ymmunitetów i zaczną przyjmować kary (mandaty) za swoje przewinienia, jak każdy, normalny obywatel... ;)

41


PajCzi ~PajCzi (Gość)11.09.2015 12:15

Widzę, że jak i inne media do publikacji dodaliście Kukiza - żeby mu dupę obrobić, że "nie da rady" - strach Was oblatuje, czy zlecenie od Pampucha? A o Korwinie cisza - jak to w kolonialnej wersji demokracji... :)

33


ja ~ja (Gość)11.09.2015 12:20

pani poseł Radziszewska zaprasza na rajd rowerowy !!! To może zrobić dla nas tylko kiełbaskę na ognisko kupcie sobie sami .

60


czes ~czes (Gość)11.09.2015 14:51

Anno Domini znaczy roku pańskiego, więc nie można napisać roku Anno Domini

10


tw ~tw (Gość)11.09.2015 15:22

Artur Ostrowski jest osobą na którą wypada oddać głos z rozsądku. Ma zdobyte już pewne doświadczenie polityczne, jednak jest jednocześnie osobą młodą i nie powiązaną ze starym systemem. Jest on rodowitym piotrkowianinem i zna realia życia w naszym mieście. Często przebywa w Piotrkowie i organizuje wiele wydarzeń w których stara się być blisko ludzi. Jako nauczyciel z zawodu jest znawcą tematów związanych z edukacją co bardzo się liczy w trosce o najmłodszych obywateli. Z tego co wiem jest on również najbardziej aktywnym piotrkowskim parlametarzystą -najwięcej razy zabierał głos i ma najwyższą frekwencję na posiedzeniach sejmu. W dodatku udziela darmowych porad prawnych. Moim zdaniem właściwy człowiek na właściwym miejscu i dlatego oddam na niego swój głos.
Inni kandydaci są niegodni mandatu posła - Macierewicz jest przywódcą sekty smoleńskiej i najbardziej radykalnym posłem PiSu. Jest wręcz zagrożeniem przez to co mówi - jego teorie spiskowe niszczą i tak złe relacje polsko-rosyjskie. Działalność pani Radziszewskiej to głównie atakowanie przeciwników wewnątrz partii i szerzenie nieprawdy - na każdym festynie mówi o byciu rodowitą mieszkanką to Piotrkowa, Wolborza, Rozprzy itd. Nie zrobiła nic z tego co obiecywała.
Mam nadzieję, że po 25.10 nasze miasto nie będzie miało się czego wstydzić.

98


gienek503 ~gienek503 (Gość)11.09.2015 15:41

TW wreszcie ktoś napisał porządnych komentarz a nie tylko układanie jak co nie którzy

32


. ~. (Gość)11.09.2015 21:38

ŻADEN z posłów z okręgu nie zrobił nic dla Piotrkowa. Piotrków popada w ruinę. Pierwszy przykład z brzegu - namacalny - drogi szybkiego ruchu - S8 nie dla Piotrkowa i Bełchatowa - pal sześć S8, ale dlaczego nie ma jeszcze S12 od Piotrkowa na wschód??? Proszę o odpowiedź posłów i sympatyków dotychczasowych posłów! Nam potrzeba dróg, a nie kwiatów na Dzień Kobiet, czy serduszek na walentynki, czy też rajdów rowerowych po polnych drogach...

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat