metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
??? ~??? (Gość)06.10.2014 11:10

Co to za ulica ta Dobra Woda ?
Ilość mieszkańców ?

45


Samsik ~Samsik (Gość)06.10.2014 11:39

"Z-konca-Dobrej-Wody-" napisał(a):
Obietnice pana burmistrza że zaraz kogoś wyślę , sam sprawdzę ,przypilnuję naprawdę w moim odczuciu są nic nie warte

To wypracowana wieloletnia pracą poprzednio w nieboszczce partii potem na stanowisku przewodniczącego wreszcie jako burmistrz metoda zbywania wyborcy. Podobnie na zebraniach z mieszkańcami raz do roku, gdzie odsłucha, a potem wychodząc chyba już nie pamięta bo nic się w danym temacie nie dzieje. To jest też przyczyna, że na zebrania ludzie przestali przychodzić bo i po co żeby obejrzeć sobie burmistrza ? Pamiętam zebranie gdzie było nas bodajże 5 osób. Dlatego w tych wyborach zagłosuję za tę młodą kobietę, wygląda na poukładaną. Trzeba ludzi którym coś się chce, a nie drzemią przyspawani do stołków. Nowa miotła zawsze lepiej wymiata.

93


chciałabym ~chciałabym (Gość)06.10.2014 12:18

aby Ci, którzy tutaj zabierają głos przeciw obecnej władzy, poszli do wyborów i zachęcili do tego rodzinę i znajomych, aby nie skończyło się na utyskiwaniu, bo życie potoczy się swoim trybem i nic się nie zmieni, w tym mieście nie dzieje się nic ani dla starych ani dla młodych, pseudo zajęcia w miejscowym DK moze byłyby dobre 15 lat temu, ale nie w XXI wieku, zróbmy coś dla nas i dla naszych dzieci odsuńmy od władzy obecną ekipę

122


wędkarz ~wędkarz (Gość)06.10.2014 12:56

Nie zapomnę WAM składowiska odpadów niebezpiecznych na terenie wapienników-koniec kadencji tak mówią wędkarze.

85


Z końca Dobrej Wody ~Z końca Dobrej Wody (Gość)07.10.2014 15:09

Wielkie jest moje zdziwienie ale widzę szansę na w miarę normalne korzystanie z drogi .Wczoraj sprawdzano faktyczny stan Dobrej Wody a dziś równiarka przejechała i wyrównała większe doły i wyrwy .Jeśli jeszcze zobaczę kamień i ludzi którzy zakończą równanie drogi to albo mamy Boże narodzenie albo wpisy przyniosły efekt .Ze swojej strony dodam że lepiej późno niż wcale - jeszcze trochę i kto wie czy nie zmienię zdania o burmistrzu :)A na ten moment dziękuję Panie Burmistrzu za tą równiarkę -koła w aucie już jakiś czas nie urwę na dołach :)

41


PW ~PW (Gość)07.10.2014 16:23

Napiszę krótko i węzłowato. Ul. Wschodnia w Poniatowie. Moja cierpliwość w oczekiwaniu na kamień już się wyczerpuje, tak więc uprzejmie proszę o realizację tej obietnicy. Nie po drodze mi do Sulejowa, lecz w stanie wyższej konieczności i silnego wzburzenia wreszcie się tam wybiorę.

41


Benek ~Benek (Gość)07.10.2014 17:25

"Z-konca-Dobrej-Wody" napisał(a):
albo wpisy przyniosły efekt

Nie ciesz się bo przez następne trzy lata jeżeli ich wybiorą równiarki nie zobaczysz, a po zimie droga będzie wyglądać tak samo. Na wybory to i kiedyś trawę rolowaną rozkładali na trawnikach, ale dziś już nie mają pieniędzy na takie pokazówki. Długi ich zżerają, a tym samym nas.

41


orion ~orion (Gość)07.10.2014 21:31

wapienniki, 1,5 mln, Bilska Wola, oczyszczalnia, toalety, kopalnia Łęczno, więcej afer nam nie trzeba. Baryle już dziękujemy.

92


czy? ~czy? (Gość)08.10.2014 08:47

czy ktoś z Państwa wie, na ile gmina jest zadłużona

32


czy? ~czy? (Gość)08.10.2014 08:57

"czy" napisał(a):


tzn, że na wiele lat to ja wiem, kwota mnie interesuje

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat