metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zegarmistrz ~Zegarmistrz (Gość)03.10.2014 16:56

Zegar tyka, spadochrony przygotowane. Duża część pracowników Urzędu Miasta (rodzina i pociotki radnych i inne wynalazki) muszą się przygotować do odlotu. A siwy Stach i łysy Stach z powiatu pod sąd!

132


NKMN ~NKMN (Gość)03.10.2014 17:24

Zgadzam się z opiniami jakie są tu prezentowane choć nie wiem czy sam burmistrz jest winien całemu złu jakie jest przytaczane .Wszak jednak to on dobiera sobie współpracowników i odpowiada za całość czy to zbierając laury za dobre czy baty za złe .Interesuje mnie kilka kwestii
-co z przerostem zatrudnienia wśród urzędników jak i rozpasaną niekompetencją części z nich ?
-dlaczego nie działają słynne szalety i dlaczego nikt nie został za to rozliczony ?
-czego szuka ta prokuratura ?
-czy nie można zamknąć tematu tej Dobrej Wody - przecież wystarczyło by 2-3 wywrotki kamienia oraz równiarka by ci mieszkańcy naszego miasta i gminy wreszcie normalnie docierali do szkól,lekarza i pracy (byłam tam dziś i faktycznie wygląda ta ulica jak poligon wojskowy )
A tak dodatkowo to ciekawa jestem co pan burmistrz by zmienił w naszej gminie ale tak na serio 5 zmian dla Sulejowa poproszę zaprezentować :

71


Stanisław - imiennik ~Stanisław - imiennik (Gość)03.10.2014 17:40

A ja popieram Pana Stanisława. Znając jego kontrkandydatów wypadało by się modlić by ci ludzie nie weszli do rady i na stanowisko burmistrza, bo inaczej za 4 lata na tym portalu było by 10 x takie biadolenie jaka to klika, bida w gminie itp. Zarządzam na co dzień dużą firmą i wiem jak trudno ludziom nawet o dobrych intencjach nabyć odpowiednie kompetencje do zarządzania swoimi działami. Zbliża się ostatnie 4 lata sutego budżetu unijnego i lepiej by było dobrze wykorzystać te fundusze niż poświęcić je w imię zmiany władzy za wszelką cenę.
Zdrowia nie tylko fizycznego życzę.....

212


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)03.10.2014 20:22

Niezły chwyt PR. Ale dokończyć a właściwie polepszyć mogą inni. Tego sobie źyczę

41


koko ~koko (Gość)03.10.2014 21:10

Jednym się asfaltuje drogę w pole na wykopki by mieli 1 km bliżej do Sulejowa a inni nie mogą do domu dojechać, jedni nie mają bierzącej wody a obiecuje się im kanalizację

91


koko ~koko (Gość)03.10.2014 21:13

Nie ma lepszego od Wojciecha Ostrowskiego. Komitet Wyborczy Wyborców Czas na Zmiany Wojciecha Ostrowskiego https://www.facebook.com/KWWCzasNaZmiany?fref=ts

53


adler ~adler (Gość)03.10.2014 22:00

"Z-DOBREJ-WODY" napisał(a):
Przede wszystkim -kanalizacja ,drogi i rozwój.Popieram w całej rozciągłości - takiego szamba jak w naszej gminie (budynku gminy ) to nigdzie nie ma .Jeśli ktoś chce zobaczyć jak nie powinna wyglądać ulica to zapraszam na Dobrą Wodę


Za to ulica Leśna, Zamkowa Torowa wyglądają super! Dobra Woda nie jest "pępkiem świata" i na budowę tej drogi myślę, że przyjdzie kolej. To chyba ostatnia duża ulica nie wybudowana w Sulejowie.

17


CZYTELNIK ~CZYTELNIK (Gość)03.10.2014 22:09

"Stanislaw--imiennik" napisał(a):

Ta gmina z tym burmistrzem kolejnej czterolatki już nie przetrwa. Ilu pociotków zamierza pan na nasz koszt jeszcze zainstalować ?Zmiana na stanowisku burmistrza to nasze być, albo nie być. Przez te kolejne lata będą wypływać następne szambiaste interesy.A co do kanalizacji to podczas tych wyborów burmistrzu już nie damy się wprowadzić w kanał. Proszę rozliczyć się ze swoich rządów, a nie tworzyć kolejną wizję bez pokrycia. Takich głupich już pan nie znajdzie. Przy okazji przypominam.
http://www.stanislawbaryla.sld.lodz.pl/
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/wc-w-sulejowie-postawili-i-zamkneli-ludzie-sie-skarza,2376446,art,t,id,tm.html#f5a9a4b51725b6f9,1,3,2
http://www.epiotrkow.pl/news/W-Sulejowie-za-potrzeba-w-krzaki-,19544[cytat="Stanislaw--imiennik"]Znając jego kontrkandydatów

już znasz przecież jeszcze się nie ujawnili więc nie siej demagogii. Idąc twoją metodą dodam, że każdy będzie lepszy od obecnego.

91


ostry ~ostry (Gość)04.10.2014 02:04

Z ul.Dobra Woda pieniądze z budżetu zabrali już w maju, na co nie wiem. Największa inwestycja drogowa to ul. Przydziałki, obiecana od 2006r. w budżecie figuruje prawie 2 miliony,oczywiście drogi nie będzie a pieniądze wyparują na granitowy parking przy kościele w Witowie (jest już projekt parkingu i opiewa na 2 miliony zł, mówili o tym na zebraniu w Witowie). Pieniądze z ul. Krzywej w Przygłowie zabrali na drogi do pól.Taka gmina.

81


mieszkaniec gmny ~mieszkaniec gmny (Gość)04.10.2014 07:54

"CZYTELNIK" napisał(a):
Idąc twoją metodą dodam, że każdy będzie lepszy od obecnego.


A będą w ogóle jacyś inni kandydaci? Z jakim poparciem na terenach wiejskich? 100 czy 200 głosów?

24


Nowy komentarz
reklama

Pozostałe watki

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat