metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
broda ~broda (Gość)30.05.2013 12:07

Cytuję:
Chcesz płacić mniej?

Płacę 6 zł od osoby, będę płacił 12 zł. Ale rewolucja.

00


Gościu. ~Gościu. (Gość)30.05.2013 12:24

Wszędzie jest napisane, że ostateczny termin składania deklaracji mija 15 czerwca. Tymczasem administracja bloków osiedla Górna (konkretnie chodzi o blok przy ul. Rysiej) wywiesiła sobie karteczki, że deklaracje należy złożyć do dnia 31 maja... To tak dla informacji, z nadzieją, że może geniusze zza biurek czasami czytają informacje w internecie.

00


gosc ~gosc (Gość)30.05.2013 12:56

to jest śmieszne co oni wymyślają!! ciekawe jak ludzie mieszkający w blokach maja segregować śmieci? postawić sobie 6 koszy w mieszkaniu? a co z osobami mieszkającymi w wieżowcach? zrobią 6 zsypów??? po prostu łatwy pieniądz dla urzędasów bo wiadomo ze większość zaznaczy mieszane.

00


jaki ~jaki (Gość)30.05.2013 12:57

za dom jednorodzinny płaciłem prawie 50zł /pojemnik 240l/ a teraz zapłacę 17zł w blokach odwrotnie , było symbolicznie a teraz .........

00


jacek12345 ~jacek12345 (Gość)30.05.2013 13:13

osiedle armii krajowej - belzacka.
dwa pojemniki: na szkło białe i kolorowe. przyjeżdża pan śmieciarką i wsypuje szkoło z tego i z tego pojemnika. segregacja śmieci po piotrkowsku.

00


kasiaw ~kasiaw (Gość)30.05.2013 13:46

a ja mam czas do 7 czerwca ;-) tylko ja bym chciała segregować, a co... tylko mam nie oznaczone kontenery przez spółdzielnię i co dalej?

00


Aman Amanranga30.05.2013 14:31

"broda" napisał(a):
Płacę 6 zł od osoby, będę płacił 12 zł. Ale rewolucja.

Za rok zapłacisz 24 a za dwa lata 48 i to będzie taka polityka.

"gosc" napisał(a):
ciekawe jak ludzie mieszkający w blokach maja segregować śmieci? postawić sobie 6 koszy w mieszkaniu?

A potem i tak te wszystkie śmieci zsypią do jednego worka.

00


PTB PTBranga30.05.2013 15:08

"kasiaw" napisał(a):
a ja mam czas do 7 czerwca ;-) tylko ja bym chciała segregować, a co... tylko mam nie oznaczone kontenery przez spółdzielnię i co dalej?


Pojemniki powinny być o odpowiednich kolorach wtedy nawet bez oznaczenia łatwo rozróżnić co i gdzie trzeba wrzucić.

00


xx ~xx (Gość)30.05.2013 15:09

Do tej chwili za trzyosobową rodzinę w bloku płaciłem 11,28zł za "Wywóz nieczystości stałych". Teraz jeżeli będę segregował śmieci to będę płacił 24zł a jak nie będę to 36zł. Czyli w tym wszystkim chodzi głównie o ściągnięcie jak największej kasy od ludzi a czy będą segregować czy nie to mało (czyt. gó_no) to kogo obchodzi. Nie wyobrażam sobie, że firma zbierająca śmieci wysyła 5 czy 6 różnych aut, żeby te posegregowane śmieci odbierała z różnych pojemników. Zazwyczaj podjeżdża jedna śmieciarka i zbiera wszystko i nikt mi nie wmówi, że są one potem znowu segregowane.

00


Lika ~Lika (Gość)30.05.2013 16:22

Chcesz placic mniej ??? To pytanie jest oczywiste. Dlaczego mieszkancy Kleszczowa ktorych zarobki sa duzo wyzsze niz Piotrkowien moga lacic mniej ??? Odpowiedz zdaje sie byc prosta. Bo maja mądrą władzę. Stawki dla Kleszczowa to 3 zł za segregowane a 6 zł mieszane. Firma z Bełchatowa bedzie je odbierac. Moze czas pomyslec o zmianie wladzy w Piotrkowie i zarzadac podania zrodeł skad taka wysokosc stawek. A moze jakis procent tej kwoty to zwykła legalna łapówka dla kogos z lobbingu. Mi sprawa śmierdzi a wam ???

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat