metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tw123 tw123ranga15.10.2015 20:51

Nie chcesz aborcji? To sobie jej nie rób. Dziwi mnie, że grupa jakiś księży i prawicowych radykałów chce decydować za miliony ludzi. Jest to zwyczajne narzucanie się, które w XXI-wiecznej Europie powinno być tępione. Kazać zgwałconym kobietom rodzić jest hańbą - często nie wytrzymają one presji i będą samobójstwa jak w krajach gdzie aborcji zakazano. Kazać śmiertelnie chorym dzieciom umierać w męczarniach zamiast skrócić ich cierpienia jest bestialstwem. Ponadto ryzykowanie zdrowia kobiety, która ma rodzinę i być może inne dzieci, jest karygodne. Takie jest prawo natury, że nie każde dziecko przeżyje i trzeba się z tym pogodzić. Dla spokoju czyjegoś sumienia nie można bawić się ludzkim życiem. Nie można sprawić aby ktoś decydował za kogoś i odbierał jego wolność. Ciało kobiety należy do niej a nie do Kościoła katolickiego. Nie chcę aby po 25.10 prawicowi radykałowie doszli do władzy i codziennie urządzali nam takie pokazówki. To nienormalne i dlatego nie popieram prawicy.
Organizatorzy tej akcji sieją zgorszenie publiczne pokazując takie rzeczy, należy to zgłosić do prokuratury i wszcząć przeciw nim postępowanie. Ich wersja pokazuje czym jest aborcja, ale nie muszą się z tym obnosić i budzić odrazę u wszystkich którzy to widzą, w szczególności dzieci o osób o wrażliwych nerwach.

180


Mis ~Mis (Gość)15.10.2015 18:28

Trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez te protestujace osoby. Jak to jest, ze w biały dzień małe dzieci widzą ma ulicy takie rzeczy.

231


afra ~afra (Gość)15.10.2015 19:58

Skoro Heinzel byl na urlopie, to po co wstawiają zdjęcie z nim....Myślę, że faceci, to akurat nie powinni się wypowiadać w sprawie aborcji....Nie mają pojęcia co czuje zgwałcona dziewczyna i jak ma dalej żyć....owszem dzieci się nie zabija - bez powodu! a co z tymi co mordują swoją odchowane już dzieci??

80


wqrwiony żółw ~wqrwiony żółw (Gość)15.10.2015 19:35

Czy przypadkiem "łodziak" to nie jest LODZIAK.

20


jak mnie wiatr zawieje ~jak mnie wiatr zawieje (Gość)15.10.2015 19:30

Panie Heizel, to proszę powiedzieć jak pan pomoże matce z dzieckiem bardzo chorym od urodzenia?
pójdzie pan dwa razy w tygodniu zająć się dzieckiem żeby odpoczęła? a może da jej pan pieniądze na rehabilitację albo nianię? mam też sąsiadkę z piątką dzieci, która mimo namowy znajomych i rodziny urodziła i mężem alkoholikiem. bieda aż piszczy. Może ma pan pomysł jak pomóc a nie tylko gadać, klepać i pieprzyć bzdury żeby siebie wybielić?

100


gość ~gość (Gość)15.10.2015 15:50

Czy w tym Urzędzie Miasta OSiR to ktoś pracuje, czy zajmuje się wielką polityką? Przydałaby się jakaś kontrola. Dla mieszkańców tego miasta nie mają nic do zaproponowania!!!!!! k o m p r o m i t a c j a !!!!!!!

231


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)15.10.2015 18:48

Polityczne zamówienie, kto tego nie widzi jest ślepy i głupi. Ohydne jest epatowanie takimi widoczkami płodu i pewnie mógłbym uwierzyć w dobre intencje osób z fundacji ale coś co funkcjonuje od prawie 20 lat nagle jest zestawiane z tworzą Kopaczowej to dowód na to, że mają płody w czterech literach, a na plan pierwszy wyłazi polityka i śmierdzące zamówienie polityczne.

160


kid30 ~kid30 (Gość)15.10.2015 13:15

Proszę mi powiedzieć co mam odpowiedzieć na pytanie mojego 5 letniego dziecka na widok tak drastycznych obrazów?
Powinniście się leczyć.
Dajcie ludzią pracę i godne wynagrodzenie, zaostrzcie kary dla gwałcicieli, udostępnijcie pomoc medyczną do specjalistów ( bez limitów NFZ ) i na koniec dajcie Policji większą władzę w używaniu broni.
Wtedy aborcja sama ograniczy się do minimum. A nie szopki urządzacie...

452


Ryba ~Ryba (Gość)15.10.2015 17:31

Panie Heinzel, nie znam pana osobiście, jedynie z widzenia. Kiedyś byłem świadkiem jak w pewnym wielkopowierzchniowym sklepie naśmiewał się pan do swojej towarzyszki zakupów z ludzi kupujących tam ubrania,że niby biedni a teraz do tych samych ludzi występuję pan z manifestacją nakłaniającą ich do głosowania na Ewę Kopacz, bo ta akcja nie ma nic wspólnego z aborcją, gdyż jeżeli by miała i chodziło by tylko o aborcję nie byłoby zdjęcia Ewki obok płodu. Czyli sam pan ma ochotę wpie....ć ośmiorniczki z Ewką na koszt tych właśnie biednych obywateli. Wstyd i żenada!!!

171


XXX4 ~XXX4 (Gość)15.10.2015 17:30

Może i Piotrkowskie szpitale nie mają nic wspólnego z aborcją, ale jednocześnie nie mają również nic wspólnego z pomocą innym tylko wręcz przeciwnie .

112


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat