metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
powiernik powiernikranga20.04.2015 22:04

Swoją drogą Miasto Piotrków mogłoby pokusić się o dodanie nowych ofert inwestycyjnych na swojej stronie internetowej: http://www.piotrkow.pl/gospodarka/dla-inwestorow/oferta-inwestycyjna-miasta-wyszukiwarka
Z tego co widzę to ostatnia oferta dodana byla 13 grudnia 2013

00


Zadowolony z życia ~Zadowolony z życia (Gość)04.08.2015 15:44

To to są te inwestycje? Odbudowa starówki? Dobre sobie... Piotrków pustoszeje, ludzie nie mają pieniędzy żeby raz na jakiś czas mąż zabrał żonę na wytworny obiad do restauracji, nie mają na kawę w ogródku, wszyscy liczą, że pojawi się możliwość godnej pracy za normalne pieniądze... Ja szczerze też czekałem jakich to "inwestorów" do Piotrkowa przyciągną urzędnicy... Na Wilka nie wpadłem! Jestem idiotą. Ja myślałem o kimś kto otworzy działalność produkcyjną, usługową, COKOLWIEK! Na razie widzę, że nawet wielkie magazyny się nie budują a raczej pustoszeją... Co jest grane w naszym mieście?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat