metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
grela ~grela (Gość)14.11.2023 18:33

Różnymi sposobami próbują...a nawet prawidłowych podpisów zebrać nie potrafią. Chojniak może spać spokojnie mając taką opozycję xd. PS: ja proponuję pierwsze 15 minut wody z kranu za darmo - kto mnie przebije? xd

1010


gian ~gian (Gość)14.11.2023 16:48

Oddać miasto i ulice mieszkańcom. Jadę do Urzędu i gdzie mam zaparkować? Dobra inicjatywa.

225


Absolwent Politech ~Absolwent Politech (Gość)14.11.2023 21:22

Jak wydłużenie darmowego czasu wpłynie na rotacje miejsc parkingowych? Czego innego mnie uczono na Politechnice.

47


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)14.11.2023 21:55

Problem pustych lokali to nie kwestia strefy płatnego parkowania... a bardziej kiepskiej jakości lokali i wysokich czynszów. Druga sprawa - nie wiem czy jest ktoś w UM, komu zależy na ożywieniu ul. Słowackiego (od dworca do starówki), Narutowicza czy W. Polskiego. Nawet z zagospodarowanie Wieży Cisnien i ul. Dąbrowskiego to mega problem. Starostwo potrafiło wykupić i wyremontować dworzec. A miasto? Sklepy z centrum przeniosły się do galerii handlowych lub upadły, bo nikogo to nie interesowało. Piotrkowska w Łodzi świetnie sobie radzi, a u nas wieczne problemy i "niedasie". No ale po co myśleć, prościej jest podnieść podatki, opłaty za śmieci, wodę czy przegłosować wyższe ceny biletów MZK.

102


Emilian ~Emilian (Gość)14.11.2023 18:02

5 zł za pierwszą godzinę i zluzuja się miejsca parkingowe
I to jest rozwiązanie

109


Geniuszy ~Geniuszy (Gość)14.11.2023 21:45

Źle złorzon hcemy podwyżek dla urzedników za parkowanie dzienie 100zł za wiehanie do miasta a i jeszcze soboty i niedziel pracujące dla nich

30


KT ~KT (Gość)14.11.2023 21:28

Może jeszcze chleb darmowy.....

35


Handzia ~Handzia (Gość)14.11.2023 21:10

Chcą zaistnieć za wszelką cenę. Festiwal dobroczynności -będzie wielkie polowanie na miejsca w strefie ale gdyby nie ta skompromitowana ekipa to można się zastanowić.

45


PO ~PO (Gość)14.11.2023 21:04

W Warszawie czy Łodzi to by ich straż miejska przegoniła, że chcą uszczuplić budżet miejski.

65


x-man ~x-man (Gość)14.11.2023 20:47

Chojniak, Błaszczyński i Bąkowicz powinni założyć nowe lokalne ugrupowanie polityczne pod nazwą "Nie da się". Bo da się tylko doić kasę...

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat