metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)14.11.2023 21:55

Problem pustych lokali to nie kwestia strefy płatnego parkowania... a bardziej kiepskiej jakości lokali i wysokich czynszów. Druga sprawa - nie wiem czy jest ktoś w UM, komu zależy na ożywieniu ul. Słowackiego (od dworca do starówki), Narutowicza czy W. Polskiego. Nawet z zagospodarowanie Wieży Cisnien i ul. Dąbrowskiego to mega problem. Starostwo potrafiło wykupić i wyremontować dworzec. A miasto? Sklepy z centrum przeniosły się do galerii handlowych lub upadły, bo nikogo to nie interesowało. Piotrkowska w Łodzi świetnie sobie radzi, a u nas wieczne problemy i "niedasie". No ale po co myśleć, prościej jest podnieść podatki, opłaty za śmieci, wodę czy przegłosować wyższe ceny biletów MZK.

102


Absolwent Politech ~Absolwent Politech (Gość)14.11.2023 21:22

Jak wydłużenie darmowego czasu wpłynie na rotacje miejsc parkingowych? Czego innego mnie uczono na Politechnice.

47


gian ~gian (Gość)14.11.2023 16:48

Oddać miasto i ulice mieszkańcom. Jadę do Urzędu i gdzie mam zaparkować? Dobra inicjatywa.

225


grela ~grela (Gość)14.11.2023 18:33

Różnymi sposobami próbują...a nawet prawidłowych podpisów zebrać nie potrafią. Chojniak może spać spokojnie mając taką opozycję xd. PS: ja proponuję pierwsze 15 minut wody z kranu za darmo - kto mnie przebije? xd

1010


Komak ~Komak (Gość)14.11.2023 22:39

Rzecznik z Kamieńska prezydenta Piotrkowa już zadecydował za radnych i za mieszkańców. Powiedział że się nie da. Rzecznik z Kamieńska niech rządzi w Kamieńsku bo tam płaci podatki.

61


goœć_tomek ~goœć_tomek (Gość)14.11.2023 19:26

W Karlinie możesz parkować za darmo a w Piotrkowie płać!

95


Meme ~Meme (Gość)14.11.2023 22:19

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś się mnie czy kogokolwiek innego pytał, czy chcę podpisać taką niekorzystną umowę? Dlatego w tym mieście konieczna jest demokracja bezpośrednia, by to ludzie, a nie rada miasta czy prezydent, decydowali o mnie. Chory jest system w tym kraju i potrzeba zmian na każdym poziomie - od samorządów, aż po władze centralne. A tak Piotrkowem rządzą emeryci, a resztę mają w głębokim poważaniu.

93


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.11.2023 07:08

Jest kilka miast w Polsce gdzie opłaty za parkowanie nalicza się dopiero od godziny 10:00 są miasta w których hybrydy parkują na równi z autami elektrycznymi bezpłatnie chociażby Tomaszów jest także Kołobrzeg gdzie zdzierają za parkowanie że skóry ci braknie No ale tam jest duża turystyka i to też uważam że nie jest uczciwe także nie widzę problemu żeby była darmowa pierwsza godzina a potem można podnosić już ceny nawet Dobrze by było żeby miasto wystąpiło z pytaniem referendalnym na ten temat do obywateli przecież gospodarze miasta nie są nieomylne

23


Tylko EP ~Tylko EP (Gość)15.11.2023 07:57

Pierwsza godzina za darmo ale tylko dla zameldowanych w Piotrkowie Trybunalskim reszta niech płaci i to podwójnie,skończą się wycieczki.

42


Świstak ~Świstak (Gość)15.11.2023 08:25

Czytając te komentarze to żal ściska
Jak przez darmowa godzinę poprawi się przeletowość miejsc parkingowych . A ci co parkują na 8 godzin to parkują na bezpłatnych osiedlywych i przy marketach .

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat