metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kubaaaaa ~kubaaaaa (Gość)24.01.2014 15:44

Jak Państwo nie daje godnych warunków to ludzie musza sobie jakoś radzic

81


kubaaaaa ~kubaaaaa (Gość)24.01.2014 15:45

Jakie straty państwa? a jak w rzadzie kradna miliony to jest dobrze, co za kraj!

140


aaama ~aaama (Gość)24.01.2014 17:13

Państwo nie daje godnych warunków życia to ludzie musza jakoś sobie radzić

70


bla bla bla ~bla bla bla (Gość)24.01.2014 17:41

Przecież towarzysz Donald T. szkolony przez Stasi do tego doprowadził.

71


mol molranga24.01.2014 18:24

Oto skutki podwyższania podatków i akcyzy. Swoją drogą, mało kto wie, ale od 2014r. kontrabanda jest wliczana w PKB.

141


MrE ~MrE (Gość)24.01.2014 19:34

Niech Donalda T. postawią przed sądem za to co z polską zrobił

31


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.01.2014 23:25

"mol" napisał(a):
Swoją drogą, mało kto wie, ale od 2014r. kontrabanda jest wliczana w PKB.


Nie tylko to. Ponoć prostytucja również. Jak szacują "dochody" z tego, to nie wiem. Wiem tylko, że celem jest wykazanie jak największego PKB, gdyż wtedy mogą bardziej zadłużyć państwo - chodzi o stosunek długu do PKB (pewnego progu nie mogą przekroczyć). PKB to tylko sztuczny wskaźnik tak naprawdę nieprzekładający się bezpośrednio na poziom życia obywateli. A to całe działanie to po prostu "kreatywna księgowość". Ale co wolno rządowi, to nie zwykłemu człowiekowi...

80


mol molranga25.01.2014 07:03

"Al-Bundy" napisał(a):
Al Bundyranga
8 godzin temu, 23:25
"mol" napisał(a):
Swoją drogą, mało kto wie, ale od 2014r. kontrabanda jest wliczana w PKB.
Nie tylko to. Ponoć prostytucja również. Jak szacują "dochody" z tego, to nie wiem. Wiem tylko, że celem jest wykazanie jak największego PKB, gdyż wtedy mogą bardziej zadłużyć państwo - chodzi o stosunek długu do PKB (pewnego progu nie mogą przekroczyć). PKB to tylko sztuczny wskaźnik tak naprawdę nieprzekładający się bezpośrednio na poziom życia obywateli. A to całe działanie to po prostu "kreatywna księgowość". Ale co wolno rządowi, to nie zwykłemu człowiekowi...


Zgadza się. Kontrabanda, prostytucja i narkobiznes. Dlatego w tym roku prognozowane jest ożywienie gospodarki.

80


ech ~ech (Gość)26.01.2014 09:32

bandyci pisze o celnikach

10


luzik ~luzik (Gość)26.01.2014 18:07

"MrE" napisał(a):
Niech Donalda T. postawią przed sądem


No pewnie, tym bardziej, że zamiast palić polskie fajki jedzie sobie za granicę, żeby pociągnąć obce cygara.
Niech przynajmniej zwróci straconą przez skarb państwa akcyzę.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat