metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czas ~czas (Gość)03.07.2023 14:01

do czasu likwidacji karty nauczyciela i rozliczania nauczycieli z ich pracy ,nic się nie zmieni ,płaca za przychodzenie do pracy nie za efekty pracy daje takie efekty ,,,,,,,,,,,,,,,,

17


Grażyna ~Grażyna (Gość)03.07.2023 19:26

Jak zdawałam ten egzamin to też był tródny.

13


Zaradny ~Zaradny (Gość)03.07.2023 12:01

Miałem kiedyś o wiele gorsze wyniki w nauce a jestem teraz radnym. Szach mat

63


Profesor ~Profesor (Gość)03.07.2023 19:51

Zwolnić 99% tych nierobów zwanych nauczycielami.Wakacje ferie święta itd.Pół roku prześledzia w domu.Przerwa co 45 minut.Nie ma na świecie drugiego takiego kraju na świecie aby nauczyciel miał tyle przywilejów. ZNP=Związek Nierobów Państwowych

210


Matematyka ~Matematyka (Gość)04.07.2023 13:38

Uczniowie mają kłopot z matematyką ponieważ:
istnieje odrabiamy.pl i inne programy, które rozwiązują zadania za dzieci - aplikacje wykonują za dziecko całe równania; materiał przerabiany jest szybko, nie ma czasu na utrwalenie. Dzieci nie myślą logicznie, nie grają w gry itp. Egzamin wymaga logicznego myślenia, a z tym (często dorosłym) - nie po drodze. Egzamin oceniany jest tragicznie - 1 punkt to 4%. Hania zrobi zadanie składające się z dwóch podpunktów - pierwszy zrobi dobrze, drugi źle. Na egzaminie za wykonanie zadania otrzyma 0% - dlaczego, skoro jeden podpunkt wykonany został dobrze?

20


R. ~R. (Gość)04.07.2023 17:01

Proponuję pana Profesora podać do prokuratury o zniesławienie godności nauczyciela.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat