metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
fghfgh ~fghfgh (Gość)22.12.2014 08:14

Byłem i widziałem tą atrakcję - i z miejsca chciałbym się spytać, ile to przedstawienie z projektorem kosztowało z naszych kieszeni? I czy nie lepiej przeznaczyć je na remonty i rozwój gospodarki niż film?

43


Emma ~Emma (Gość)22.12.2014 10:55

Ludzie czemu Wy wszyscy zawsze jesteście niezadowoleni i tylko potraficie krytykować. Powinniście podziękować za taką atrakcję. Wielki szacun dla młodych ludzi którzy chcą coś jeszcze robić dla tego miasta.

43


Saksofonista ~Saksofonista (Gość)22.12.2014 10:58

"juz-nie-stad" napisał(a):


Sam się zlikwiduj . Miejska Orkiestra Dęta jest naprawdę potrzebna , sam jestem muzykiem tej orkiestry-saksofonistą i to jest jakaś rozrywka dla nas . Po za tym osiągamy sukcesy i jesteśmy potrzebni . Gdzie się młodzież ma realizować muzycznie ?

52


ania :) ~ania :) (Gość)22.12.2014 11:27

"abcdefgh" napisał(a):

jest, ale lans musi byc ;) a historia lubi sie powtarzac ;) juz jedna taka "ekipa" istnieje ;)

21


asdasd ~asdasd (Gość)22.12.2014 12:58

"Emma" napisał(a):

Nie mam za co dziękować Emmo, bo to jest za moje, Twoje, NASZE pieniądze. Jak to będą robić za darmo, to wtedy nie muszą liczyć się z naszą opinią.

31


już nie stąd ~już nie stąd (Gość)22.12.2014 15:25

"Saksofonista-" napisał(a):
Sam się zlikwiduj . Miejska Orkiestra Dęta jest naprawdę potrzebna , sam jestem muzykiem tej orkiestry-saksofonistą i to jest jakaś rozrywka dla nas . Po za tym osiągamy sukcesy i jesteśmy potrzebni . Gdzie się młodzież ma realizować muzycznie ?


Prawdę napisałeś; Miejska Orkiestra Dęta jest potrzebna, ale w takim wydaniu tylko tym, którzy w niej "grają". Ty się człowieku słyszałeś? Każda melodia brzmiała jak marsz pogrzebowy, a ta ostatnia to był przysłowiowy gwóźdź, nie, nie programu, tylko taki do trumny. Zastanawiałem się czy nie dzwonić na pogotowie, bo obawiałem się że zejdziecie wszyscy. A może to objawy zbiorowej narkolepsji? Dobre... zmieńcie nazwę na "Dęta Orkiestra Śpiochów". Sukces to z tego co wiem był jakiś ale wątpliwej jakości, we wsi Gidle... na 8 kapel dostaliście jedynie II wyróżnienie... reszta musiała być naprawdę tragiczna, a może nie dojechali? Drewniane ucho masz pan i tyle. Piszesz, że masz rozrywkę, dla rozrywki to pograj rodzinie w domu, a tu zgaduję że jakąś kasę z tego rzępolenia macie... Orkiestra OSP z Longinówki jest dla was niedoścignionym wzorem, ale tam muzycy mają uszy a dyrygent jest do tego jakiś sympatyczniejszy... Chciałbyś tam mieć taką rozrywkę, nie?
(Twoje "po za tym" piszemy łącznie, czyli prawidłowy zapis wygląda następująco: poza tym. Oprócz tego należy zauważyć, że znaków interpunkcyjnych nie poprzedzamy spacją.)

30


lila ~lila (Gość)22.12.2014 16:02

a dziś listonosz przyniósł pismo z U. Miasta o podwyżce za użytkowanie wieczyste UWAGA 400% z 500 zl na 2040zł SZOK !!! Czyli za waszą wigilię trzeba zapłącić

52


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)22.12.2014 17:11

"lila" napisał(a):
a dziś listonosz przyniósł pismo z U. Miasta o podwyżce za użytkowanie wieczyste UWAGA 400% z 500 zl na 2040zł SZOK !!! Czyli za waszą wigilię trzeba zapłącić


13-stki,bony świąteczne i nagrody trzeba z czegoś wypłacić,za 4 lata znów wybory,zagłosuj na chojniaka.

10


toya ~toya (Gość)22.12.2014 21:41

Orkiestra jest super, ale nie NASZA. Ledwo słyszalna była, pomimo nagłośnienia. KALEJDOSKOP - obraz, nieźle to wyszło, ale za jakie pieniądze?
No proszę, a miało nie być podwyżek. Rok na finiszu i już za kieszeń się trzeba trzymać.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat