metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkaniec mieszkaniecranga09.06.2014 09:36

"Piotrkowianin" napisał(a):
Nie wstyd Ci?

czego, pomyłki.

"Piotrkowianin" napisał(a):
A ja jestem napływowy (od 30 lat w Piotrkowie Trybunalskim), a znam ulice lepiej od Ciebie.

Nie neguję, że się pomyliłem, ale czy to powód do utarczek słownych? Ja w tamtych rejonach nie mieszkam nie znam wszystkich dokładnie ulic w mieście, bo i po co. A Sikorskiego, Piłsudskiego i Kopernika to jedna ciągła ulica - przynajmniej dla mnie, ale się przecież nie znam bo napływowy wie lepiej. Założę się, że Panu w moim rejonie (ba nawet w innych rejonach miasta) też nie znane są niektóre ulice, bez patrzenia na mapę.

11


budżet obywatelski? ~budżet obywatelski? (Gość)19.06.2014 20:30

"mieszkaniec" napisał(a):

Tym bardziej, że nikt w urzędzie miasta nie udziela informacji na temat budżetu, możliwości składania projektów itp. Czytaj człowieku uchwałę i sobie interpretuj sam co kto chciał powiedzieć we wniosku. A wystarczyły dobre chęci. Ale debatować nad błędami będą i odrzucać... Kto to słyszał, żeby nie było osoby odpowiedzialnej za rozmowy z potencjalnymi projektodawcami. Pewnie i budżet obywatelski nie będzie miał nic wspólnego z obywatelskim. Chcecie złożyć wniosek? Pomocy miasto nie daje w tej kwestii. A może jednak już jest osoba do której można udać się po informację i przychylne podejście w tej kwestii.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat