metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
elew211 ~elew211 (Gość)02.05.2016 12:06

"Ściany można stawiać z itunga" - Ludzie kto to napisał ???
Ytong a nie itung. Skasujcie tego cudaka.

80


zxc ~zxc (Gość)02.05.2016 12:37

Dach możemy przykryć np folią wtedy strop nie będzie wymagał "podbierania"

80


luzik luzikranga02.05.2016 12:38

Znalazłem coś jeszcze lepszego:

Cytuję:
domek stawiany z drewnianych pali.


Jak ktoś znajdzie współczesny domek z pali, to swój dom sprezentuję panu redaktorowi.

60


babka ~babka (Gość)02.05.2016 11:54

Poziom tego artykułu jest żenujący. O itungu, akermanie czy teriwie nie wspomnę. Najlepiej szanowna Redakcja zrobi jak go usunie, a następnym razem poprosi chociaż o korektę inżyniera budownictwa. Ubawiło mnie: (dach) Przykryć możemy go czym chcemy. :-)

90


zxc ~zxc (Gość)02.05.2016 15:42

A mówią, że do pracy to trzeba z trzeźwym umysłem... a tu proszę... pan redaktor nieźle się musiał uwalić wczoraj, że dziś takie rzeczy wypisuje...

80


Xyz ~Xyz (Gość)02.05.2016 15:49

Całkiem wygodnie wstawić komin jak juz wykonamy strop dachowy :P autor miał pojęcie nie ma co :P

70


. ~. (Gość)02.05.2016 20:28

Wykonanie wszystkich przyłączy na etapie wylewania fundamentów - chyba można zrobić przyłącza później... Ile kosztuje ściana z itunga?

20


iRBis ~iRBis (Gość)03.05.2016 21:11

Panie Wolski, to już lepiej niech czytelnicy "zaczerpną wiedzy z portali internetowych". Pan nie umie pisać o budownictwie. Z błędów w tym artykule można utworzyć poradnik "Jak nie udzielać porad na tematy budowlane". Szkoda, że nikt fachowy tego nie sprawdził przed publikacją.

40


luzik luzikranga07.05.2016 11:29

Aż strach się bać, nie mówiąc już o komentowaniu!
Artur Wolski : Z-ca red. nacz. Radia Strefa FM, szef Działu Informacyjnego w:
Studiuje: Politologia, UJK Kielce
To tak teraz uczą na "uniwersytetach"?

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat